منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • | ریپل یک قدم به پیروزی در دادگاه نزدیک تر است

| ریپل یک قدم به پیروزی در دادگاه نزدیک تر است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
| ریپل یک قدم به پیروزی در دادگاه نزدیک تر است

SEC از برنده شدن ریپل در دادگاه می ترسد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تلاش های دو شرکت I-Remit و TapJets را برای تشکیل پرونده های قضایی در حمایت از Ripple در دادخواست 1.3 میلیارد دلاری اوراق بهادار خود رد کرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از رگولاتورها به دلیل تلاش برای ارائه مدارک خارج از محدوده قوانین کشف و احکام قبلی دادگاه انتقاد کرده است.

SEC از شرکت هایی که به محافظت از XRP کمک می کنند شکایت می کند

هفته گذشته، شرکت پرداخت های فرامرزی مستقر در فیلیپین I-Remit به عنوان amicus curiae در پرونده تقریباً دو ساله SEC علیه ریپل ثبت نام کرد. I-Remit خاطرنشان کرد که از این شکایت منتفع می شود زیرا به سرویس نقدینگی بر اساس تقاضا (ODL) ریپل متکی است که از ارز دیجیتال XRP برای تسهیل تسویه حساب های بین المللی استفاده می کند.

وضعیت دوست دادگاه به I-Remit اجازه می دهد تا با ارائه اطلاعات، تخصص یا بینش به دادگاه کمک کند. این شرکت ادعا می کند که دانش عمیقی از ODL دارد و امیدوار است به دادگاه کمک کند تا موارد ارسالی SEC را ارزیابی کند.

TapJets نیز درخواستی برای این موضوع ارسال کرده است. شرکت چارتر جت خصوصی قصد دارد استفاده از ریپل را برجسته کند. او ادعا می کند که استفاده از ریپل، که به مشتریان اجازه می دهد به سرعت پروازهای خارج از ساعات کاری عادی بانک را رزرو کنند، برای عملیات تجاری او حیاتی است.

در پاسخ، SEC استدلال کرد که این دو شرکت نتوانستند به وضوح توضیح دهند که چگونه جهت ریپل برای ثبت فروش و توزیع XRP مانع از استفاده آنها از ارزهای دیجیتال شده است. علاوه بر این، شاکی دلیل خوبی نمی بیند که چرا Ripple نمی توانست حقایقی را که توسط I-Remit و TapJets به آن تکیه شده است ارائه دهد.

SEC در دسامبر 2020 شکایتی رسمی علیه ریپل و مدیران عامل فعلی و سابق آن، برد گارلینگ هاوس و کریس لارسن، به ترتیب در دسامبر 2020، با این ادعا که فروش شرکت XRP به منزله سرمایه گذاری و ارائه اوراق بهادار است، ارائه کرد.

علاوه بر حمایت عمومی از XRP، شرکت فناوری مستقر در سانفرانسیسکو نیز چندین پیروزی رویه ای در این پرونده کسب کرد. یک قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده اخیرا تلاش های SEC برای مسدود کردن دسترسی ریپل به ایمیل های مربوط به سخنرانی ویلیام هینمن، مدیر سابق بخش مالی شرکت SEC را رد کرد که در آن گفت ارز دیجیتال رقیب اتریوم یک امنیت نیست.

ریپل معتقد است که این اسناد استدلال خود را تقویت می کند و ثابت می کند که SEC دو برنده را در صنعت کریپتو (XRP و Ethereum) انتخاب کرده است و بقیه را رد می کند.

اگر ریپل برنده شود، این یک شکست برای SEC و طرح “تنظیم از طریق اجرای” آن خواهد بود. مهمتر از آن، اگر دادگاه به نفع ریپل رای دهد، توکن این شرکت که از زمان طرح دعوا تا حد زیادی راکد بوده است، این شانس را دارد که به بالاترین حد خود برسد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.