منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ریپل در حال بررسی حل مشکلات بازی NFT و اعتبارات کربن است

ریپل در حال بررسی حل مشکلات بازی NFT و اعتبارات کربن است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ریپل در حال بررسی حل مشکلات بازی NFT و اعتبارات کربن است

به گفته دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، اگرچه او بیش از همه در مورد حوزه پرداخت هیجان زده است، اما اعتبارات کربن و توکن های بازی NFT نیز آینده درخشانی دارند.

به گزارش والکس و به نقل از بلوک، شوارتز در مصاحبه ای در 29 نوامبر گفت که ریپل از اعتبار کربن هیجان زده است. او افزود: «دلیلی که من این را باور دارم این است که فکر می‌کنم یک مسابقه مناسب وجود دارد. در حال حاضر یک مشکل واقعی در حوزه اعتبارات کربن وجود دارد که به عدم قطعیت مبدا و نحوه صدور این اعتبارات مربوط می شود. به عنوان مثال، اطمینان از عدم صدور دو مجموعه اعتبار کربن.”

حوزه بازی و بازی سازی یکی دیگر از بخش هایی است که برای توسعه آماده است. شوارتز معتقد است که توکن NFT می تواند به استودیوهای بازی کمک کند تا کاربران را راحت تر به آخرین محصولات خود هدایت کنند.

شوارتز گفت:

مشکلات واقعی در بازی وجود دارد که NFT ها می توانند آنها را حل کنند.

به عنوان مثال، شوارتز اشاره می کند که گیمرها تمایل دارند به بازی موفق قبلی وابسته باشند و به ندرت به سمت محصولات جدید مهاجرت می کنند. او افزود: “شما باید از صفر شروع کنید و این حس از دست دادن وجود دارد.” اگر بتوانید پیشرفت بازی خود را در قالب یک توکن NFT با خود حمل کنید، دیگر احساس نمی کنید که از دست داده اید و به احتمال زیاد به بازی جدید استودیو مهاجرت خواهید کرد.

Ripple در حال حاضر به طور مستقیم برای مصرف کنندگان برنامه توسعه نمی دهد، اما به دنبال همکاری با شرکای است که می توانند از مزایای شبکه کم هزینه و پرسرعت آن استفاده کنند. شوارتز از ایجاد صندوقی برای کمک به تولیدکنندگان با سرمایه 250 میلیون دلاری خبر داد. پس از تردید در تشکیل این صندوق، طراحی این صندوق با دقت انجام می شود.

گفت چرا تردید کردی:

اگر من به شما پول کافی بدهم، ممکن است مایل به انجام کاری باشید که هیچ منطقی ندارد، درست است؟ به عنوان مثال، دلیلی وجود ندارد که مانند مرغ بالا و پایین بپرید، اما اگر به شما 1000 دلار بدهم، ممکن است این کار را انجام دهید و بگویید: «ببین، ببین، این برنامه کاربردی در دنیای واقعی دارد. این یک راه حل عملی است! اتفاقی که در واقع افتاد این است که من به شما پول می دهم تا کاری انجام دهید.

هدف Ripple با ایجاد صندوق پشتیبانی خود، تشویق و توسعه پروژه های واقع بینانه است که منطقی هستند. شوارتز اضافه کرد که ریپل معمولاً از توسعه‌دهندگان می‌خواهد که ابتدا سرمایه خود را از منابع خارجی جمع‌آوری کنند و ابتدا حداقل محصول قابل دوام را ایجاد کنند. سپس آنها واجد شرایط دریافت حمایت از این صندوق خواهند بود.

شوارتز بیان کرد:

افرادی هستند که برای انجام کارهای احمقانه به مردم پول می دهند. بنابراین اگر می‌خواهید مردم را وادار به ساخت پروژه‌های موفق کنید، یا به آنها هشدار دهید که از بلاک‌چین‌هایی با کارمزد بالا و نرخ تراکنش‌های پایین دوری کنند، یا آنها را از استخراج توکن‌های بی‌معنی برای پروژه‌ها منصرف کنید، توزیع پول حوزه‌ای است که باید در آن بسیار خوب باشید. ..واقعا باید مواظب باشی که توهم موفقیت و پیشرفت ایجاد نکنی.