منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رابرت کیوساکی: کسانی که بیت کوین دارند ثروتمند خواهند شد

رابرت کیوساکی: کسانی که بیت کوین دارند ثروتمند خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رابرت کیوساکی: کسانی که بیت کوین دارند ثروتمند خواهند شد

رابرت کیوساکی: کسانی که بیت کوین دارند ثروتمند خواهند شد

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب مالی شخصی پدر پولدار، پدر فقیر، پیشنهاد می کند که سرمایه گذاران هنوز فرصتی برای ثروتمند شدن در آینده دارند، حتی اگر فدرال رزرو قصد دارد پول بیشتری چاپ کند. به گفته کیوساکی، دارندگان بیت کوین (BTC) احتمالاً زمانی ثروتمندتر می شوند که فدرال رزرو سیاست پولی خود را تغییر دهد تا از تأثیرات چاپ بی رویه پول فدرال رزرو جلوگیری کند.

نویسنده اضافه می کند که علاوه بر بیت کوین، فلزات گرانبها مانند طلا و نقره احتمالاً ارزش بیشتری نسبت به پول نقد دارند. رابرت کیوساکی همچنین هشدار داد که ممکن است حقوق بازنشستگی افزایش یابد و گفت که وضعیت فعلی بسیار شبیه به شکست Lehman Brothers است. شایان ذکر است که ورشکستگی Lehman Brothers در سال 2008 اوج بحران subprime بود و باعث رکود بزرگ سال 2008 شد.

میخوای چیکار کنی؟ آیا ثروتمندتر می شوید یا فقیرتر؟ افرادی که طلا، نقره و بیت کوین دارند، زمانی که فدرال رزرو، خزانه داری و وال استریت تریلیون ها دلار جعلی چاپ می کنند، ثروتمندتر می شوند. پس انداز کنندگان پول جعلی بزرگترین بازنده خواهند بود. بازنده نباش

در واقع، رابرت کیوساکی همچنان درباره سقوط فاجعه بار بازار هشدار می دهد و فدرال رزرو را مسئول مدیریت تورم می داند. در ماه آوریل، او اشاره کرد که اگر تورم مهار نشود، اقتصاد می تواند حدود 50 درصد از جمعیت ایالات متحده را از بین ببرد.

در همین حال، نویسنده بیان کرد که ارزهای دیجیتال و فلزات گرانبها می توانند پناهگاهی امن برای مردم ایجاد کنند. علیرغم مانور در بازار کریپتو و فروش طولانی مدت که با فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX تشدید شد، کیوساکی گفت که دیدگاهش در مورد بیت کوین صعودی است. به گفته کیوساکی:

من همچنان نسبت به بیت کوین صعودی هستم، اما ETF های نقره و نقره را یکسان نمی دانم. و بیت کوین سام بنکمن فرید نیست، مشکل FTX است. در واقع، رابرت کیوساکی معتقد است که با وجود بحران در بازار ارزهای دیجیتال، سقوط صرافی FTX تأثیری بر آینده ارزهای دیجیتال ندارد.

عواملی که می تواند اقتصاد جهان را نابود کند

چند روز پیش، رابرت کیوساکی با اشاره به جنگ تجاری ایالات متحده و چین به عنوان یک تهدید بالقوه، اشاره کرد که اقتصاد جهانی ممکن است بر اساس شکست زنجیره تامین، افزایش تورم و بی ثباتی سیاسی نابود شود.

با صعود رابرت کیوساکی به بیت کوین، این دارایی در تلاش است تا پس از چند روز تثبیت، به بالای 17000 دلار حرکت کند. در زمان انتشار، بیت کوین با 1.5 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 17180 دلار معامله شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)