منو سایت

رابرت کیوساکی بیت کوین بیشتری می خرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رابرت کیوساکی بیت کوین بیشتری می خرد

بیت کوین های بیشتری را از رابرت کیوساکی بخرید

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار، پدر فقیر، فاش کرد که بیت کوین های بیشتری را با قیمت فعلی خریداری خواهد کرد. کیوساکی روز شنبه در توییتی گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اکثر آلتکوین ها را با مقررات خود «درهم شکسته» خواهد کرد، به همین دلیل است که او در حال حاضر فقط نسبت به BTC صعودی است. کیوساکی گفت:

من در مورد بیت کوین بسیار هیجان زده هستم. چرا؟ زیرا بیت کوین به عنوان کالایی مانند طلا، نقره و نفت طبقه بندی می شود. اکثر رمزارزها به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی می شوند و مقررات SEC عمدتاً آنها را حذف می کنند. من بیت کوین بیشتری خواهم خرید.»

در مصاحبه با CNBC در اوایل اکتبر، رئیس SEC، گری جنسلر، اعتقاد خود را تکرار کرد. که بیت کوین یک کالا است، در حالی که بیشتر توکن های دیگر اوراق بهادار هستند. در آن زمان گفت:

«قانون در این مورد روشن است. من معتقدم بر اساس واقعیت ها و شرایط، بیشتر این توکن ها اوراق بهادار هستند.»

همچنین در اواسط ماه دسامبر، SEC توکن بومی FTX را که قبلاً سقوط کرده بود به عنوان یک امنیت در یک شکایت FTT طبقه بندی کرد. این حرکت باعث گمانه زنی در مورد توکن در سایر صرافی های متمرکز شد. آیا گمانه زنی در مورد اینکه آیا این توکن ها نیز به عنوان اوراق بهادار حساب می شوند؟ این آژانس خاطرنشان کرد که FTT به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری فروخته شد و از افزایش تقاضا برای معاملات FTX بهره مند شد. SEC گفت:

«تخصیص گسترده توکن ها به FTX تیم مدیریت FTX را تشویق کرد تا اقداماتی را برای جذب کاربران بیشتر به این پلتفرم معاملاتی انجام دهند. در نتیجه این جذب مصرف کننده و افزایش تقاضا برای DFT، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

رابرت کیوساکی، یکی از حامیان قدیمی بیت کوین، ماه گذشته گفت که کسانی که طلا، نقره و بیت کوین دارند، زمانی که فدرال رزرو، خزانه داری و وال استریت تریلیون ها نان جدید چاپ کنند، ثروتمندتر خواهند شد. او دلار را پول تقلبی خواند و گفت:

“پس انداز پول جعلی بزرگترین اشتباه خواهد بود.”

در نتیجه سقوط FTX، او گفت که قیمت بیت کوین ممکن است به 10000 دلار کاهش یابد. زیرا گرد و غبار ناشی از سقوط می نشیند. وی افزود که قیمت بیت کوین ممکن است به 10000 تا 12000 دلار کاهش یابد، اما او از این فرصت برای جمع آوری سکه های بیشتر استفاده خواهد کرد.

کتاب پدر پولدار پدر فقیر کیوساکی در سال 1997 از اهمیت سواد مالی، استقلال مالی و ایجاد ثروت از طریق سرمایه گذاری دارایی، سرمایه گذاری در املاک، راه اندازی و داشتن یک تجارت و افزایش هوش مالی شخصی حمایت می کند. این کتاب بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.