منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رئیس کمیته بانکی سنا: رمزنگاری تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده است

رئیس کمیته بانکی سنا: رمزنگاری تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رئیس کمیته بانکی سنا: رمزنگاری تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده است

این روزها بحث های ضد ارزهای دیجیتال با جدیت بیشتری در فضای قانون گذاری آمریکا دنبال می شود. در آخرین نمونه، شرود براون، رئیس کمیته بانکداری سنای آمریکا، خواستار ممنوعیت کامل ارزهای دیجیتال شده است.

به گزارش والکس و به نقل از BeinCrypto، براون مانند همکارش الیزابت وارن، یک فعال سرسخت علیه ارزهای دیجیتال است. این دو خواهان ممنوعیت کامل ارزهای دیجیتال در ایالات متحده هستند.

شیراد براون رئیس کمیته بانکداری، مسکن و امور شهری سنا است. دیروز در مصاحبه ای با NBC، او گفت که وزارت خزانه داری و سایر آژانس های فدرال باید دست به دست هم دهند و علیه حوزه کریپتو متحد شوند. وی در این خصوص افزود:

شاید باید تحریم شود، البته تحریم آن بسیار سخت خواهد بود، زیرا به این ترتیب به خارج از مرزها منتقل می شود و خدا می داند که در آنجا چگونه عمل می کنند.

با این حال، خشم علیه بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال هیچ فایده ای نخواهد داشت. دلیل اصلی تقسیم صرافی FTX (به FTX.com و FTX.US) نبود مکانیسم قانونی مناسب در ایالات متحده بود. سپس تجار و سرمایه گذاران مجبور به استفاده از مبادلات غیرقانونی خارج از مرزها شدند که در نهایت منجر به از دست رفتن سرمایه آنها شد.