منو سایت

دیفای دوشنبه چه خواهد کرد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دیفای دوشنبه چه خواهد کرد؟

یک روز مهم برای دیفای

امروز، چندین پروتکل DeFi، از جمله Makedao، SushiSwap، Balancer و 1inch، به طور همزمان تصاویری از دو دست مطابق با رنگ‌های پس‌زمینه مختلف در حساب‌های رسمی توییتر خود منتشر کردند. پلتفرم های مالی غیرمتمرکز به اطلاعیه بزرگی در رابطه با بازار دیفای در روز دوشنبه، 6 فوریه اشاره می کنند. در حالی که سایر پروتکل‌های DeFi فقط تصویر را توییت کردند، پروتکل Gearbox نکات دیگری را اضافه کرد. Gearbox در توییتی در 4 فوریه گفت که این فقط یک کمپین تبلیغاتی است که توسط DAO های غیرمتمرکز برای اولین تلاش برای هماهنگی در دامنه DeFi سازماندهی شده است.

لطفا گیج نشوید این فقط یک کمپین سرگرم کننده است که با همکاری برخی پروژه های دیگر DeFi ساخته شده است (همانطور که ممکن است قبلاً متوجه شده باشید). اولین تلاش برای هماهنگی، در صحبت کردن. اما شاید همکاران بازاریابی بتوانند برای دوشنبه چیز جالبی بپزند.

این توییت‌های هماهنگ، مردم را دچار سردرگمی می‌کند که چرا همه پلتفرم‌های Defy تصویر یکسانی از دو مشت گره کرده را منتشر کرده‌اند. برخی از علاقه مندان به کریپتو حدس می زنند که این توییت ها ممکن است مربوط به راه اندازی توکن پروژه Arbitrum یا چندین پروژه DeFi باشد که در حال برنامه ریزی برای تشکیل یک اتحاد هستند.

Arbitrum یک راه حل مقیاس پذیری لایه 2 اتریوم است که هدف آن حل مشکل هزینه تراکنش های بالا و تراکم شبکه در اتریوم است. همچنین مجموعه ای از راه حل های مقیاس پذیری اتریوم را ارائه می دهد که ایمن، سریع، ارزان و سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) هستند.

اگرچه جزئیات پروژه یا همکاری این پلتفرم‌های DeFi هنوز به وضوح مشخص نیست، تیم بازاریابی Gearbox می‌تواند در میان اخبار گسترده DeFi چیزی جالب را برای دوشنبه ارائه دهد. سال گذشته به دلیل هک، کلاهبرداری و بحران نقدینگی به دلیل فروپاشی شبکه Terra و ورشکستگی صرافی FTX، برای صنعت DeFi سخت بود. به گفته DiFi Lama، کل ارزش قفل شده (TVL) در بخش DeFi از بیش از 180 میلیارد دلار در ژانویه 2022 به کمتر از 40 میلیارد دلار در دسامبر 2022 کاهش یافته است.

توکن GMX مرتبط با آربیتروم 15 درصد افزایش یافت

Arbitrum توکن های خود را ندارد، اما فعالیت رو به رشد شبکه Arbitrum به توکن GMX مرتبط است. توکن اصلی GMX در صرافی غیرمتمرکز GMX در 24 ساعت گذشته بیش از 15 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر 73.65 دلار قیمت دارد. پایین ترین و بالاترین قیمت 24 ساعته به ترتیب 64.26 دلار و 75.92 دلار است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.