منو سایت

دو کوان در صربستان مخفی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دو کوان در صربستان مخفی شده است

دو کوان در صربستان مخفی شده است

دو کوان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شبکه Terra به صربستان نقل مکان کرده است. این توسعه‌دهنده ارزهای دیجیتال 31 ساله مدت کوتاهی پس از آن که توکن بومی پروژه‌اش Luna و استیبل کوین الگوریتمی UST به نزدیک صفر سقوط کردند، از کره جنوبی گریختند و باعث ضرر سرمایه‌گذاران و آشفتگی بازار شد.

طبق گزارش کره جنوبی، آخرین مکان شناخته شده دو کوان صربستان است. بازرسان می گویند او ماه گذشته به این کشور اروپای شرقی نقل مکان کرد و مقصد قبلی او دبی بود. این منبع خبری همچنین مدعی شد که مدیر اجرایی لونا قبلاً از مرز صربستان عبور کرده است و خاطرنشان کرد که گذرنامه وی نامعتبر است و مقامات قادر به شناسایی دقیق سوابق ورود و خروج وی نیستند.

وزارت دادگستری کره جنوبی از دولت صربستان برای بازگرداندن دو کوان به کره جنوبی درخواست کمک کرده است. مدیر عامل ترا در چند ماه گذشته مخفی بوده و سعی کرده از پیگرد قانونی در کشور خود اجتناب کند.

منابع قبلی نشان می دهد که او اغلب مقصد را تغییر می داد. سنگاپور، دبی، سیشل و موریس از مکان های مخفی او بودند.

اینترپل نیز به دنبال او است و در ماه سپتامبر اخطار قرمز صادر کرد. این بدان معناست که مقامات مجری قانون در سراسر جهان باید به اینترپل در این عملیات کمک کنند و در صورت یافتن او را دستگیر کنند.

دو کوان ماه گذشته قول داد به گمانه زنی ها درباره محل اسرارآمیز خود پایان دهد و حتی از افسران پلیس برای شرکت در کنفرانس خود دعوت کرد، اما هنوز جزئیات تعهد خود را ارائه نکرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)