منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دو کوان، مدیرعامل Arzinja Mag Terra در سنگاپور محاکمه می شود

دو کوان، مدیرعامل Arzinja Mag Terra در سنگاپور محاکمه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دو کوان، مدیرعامل Arzinja Mag Terra در سنگاپور محاکمه می شود

شکایتی که در 23 سپتامبر در دادگاه عالی سنگاپور ارائه شد، ادعا می‌کند که Duquan سرمایه‌گذاران را به خرید TerraUSD با یک «تعریف نادرست متقلبانه» ترغیب کرده و از «ضعف ساختاری» استیبل کوین الگوریتمی خود آگاه بوده است. به گزارش سایت رسمی قوه قضاییه سنگاپور، جلسه بعدی رسیدگی به این درخواست تجدیدنظر قرار است روز چهارشنبه دوم نوامبر برگزار شود. UST برای حفظ ارزش دلاری خود به یک الگوریتم سیستماتیک متکی است که شامل یک ارز دیجیتال ترا دیگر به نام Luna (در حال حاضر Luna Classic) است، که در آن ایجاد یک توکن UST مستلزم حذف مقدار مشخصی LUNA از گردش است.
این پرونده توسط جولیان مورنو بلتران و داگلاس گان یه دونگ از سنگاپور پیگیری می شود. بلتران، که یک شهروند اسپانیایی است، حدود 1.1 میلیون دلار در TerraUSD داشت. دیگر متهمان این دعوی، ترافور ابس و رئیس سابق تحقیقات نیکلاس پلاتیاس و گارد بنیاد لونا (LFG)، صندوقی برای اکوسیستم ترا هستند.
در بیانیه ای، سخنگوی Terra Form Labs اتهامات موجود در این دادخواست را رد کرد و گفت:

یک تفاوت اساسی بین یک رویداد بازار عمومی و یک کلاهبرداری وجود دارد … خطرات به طور عمومی شناخته شده و مورد بحث قرار گرفتند و کد اساسی منبع باز بود.

شرکای Kwan و Terra نیز توسط مقامات کره جنوبی به اتهامات متعدد از جمله کلاهبرداری و نقض قانون بازار سرمایه محلی تحت تعقیب هستند. به درخواست این کشور، اینترپل با صدور یک “هشدار قرمز” از سازمان های مجری قانون بین المللی خواست تا افراد تحت تعقیب را شناسایی و به طور موقت دستگیر کنند.
محل اختفای فعلی ترا ناشناخته است، در حالی که دادستان های کره جنوبی تایید کرده اند که دو کوان ماه گذشته سنگاپور را ترک کرده و از طریق دبی به کشوری هنوز نامشخص پرواز کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.