منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دومینیکا اولین توکن ملی جهان را با همکاری Tron و Heobi منتشر کرد

دومینیکا اولین توکن ملی جهان را با همکاری Tron و Heobi منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دومینیکا اولین توکن ملی جهان را با همکاری Tron و Heobi منتشر کرد

کشور دومینیکا (عضو کشورهای مشترک المنافع بریتانیا و واقع در دریای کارائیب) با همکاری صرافی ارز دیجیتال Huobi، شبکه Tron و شرکت DMC Labs، توکن ملی خود به نام دومینیکا کوین و نماد DMC معرفی کرد

به گزارش والکس و به نقل از فورکاست، توکن DMC اولین توکن ملی جهان است و نمادی خواهد بود که پذیرش دارایی های مجازی و متاورس را در بین کشورها نشان می دهد. البته این توکن با ارز دیجیتال ملی متفاوت است.

در همین راستا، صرافی هوبی گفت که دومینیکا علاوه بر توکن ملی، سیستم شناسایی دیجیتال (DID) را نیز ارائه خواهد کرد که می تواند برای احراز هویت کاربران در فعالیت های مالی مانند افتتاح حساب بانکی و درخواست وام استفاده شود.

شبکه TRON زیرساخت رسمی توکن و سیستم هویت دیجیتال دومینیکا است، اما به زودی توسط اتریوم، بایننس هوشمند چین و سایر شبکه ها از طریق شبکه BitTorrent پشتیبانی می شود.

با کمک خرید دومینیکا کوین امکان پذیر است تابعیت از طریق سرمایه گذاری این کشور با استفاده از اخذ پاسپورت دومینیکا به شما امکان سفر بدون ویزا به بیش از 130 کشور جهان را می دهد.

دومینیکا یکی از اولین کشورهای جهان بود که ارزهای دیجیتال را در ماه اکتبر معرفی کرد ارز قانونی شناسایی ارزهای اصلی شبکه TRON، مانند TRX، BTT، USDD و USDT، از نظر قانونی به عنوان ابزار پرداخت در این کشور شناخته می شوند.

(1 امتیاز) – 5.5