منو سایت

دلیل رشد 15 درصدی قیمت دوج کوین چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دلیل رشد 15 درصدی قیمت دوج کوین چیست؟

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم (ETH) و ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در حال جمع شدن و کار بر روی ارتقاء به Dogecoin (DOGE) هستند. در نتیجه، قیمت Dogecoin سر به فلک کشیده است. Dogecoin در حال حاضر با قیمت 0.09289 دلار معامله می شود که 14.20 درصد در 24 ساعت گذشته و حدود 10.83 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است.

قیمت دوج کوین

جالب است بدانید که قیمت DOGE بیش از یک میلیارد دلار به ارزش بازار آن در یک دوره کمی بیش از 10.9 تا 12.55 میلیارد دلار اضافه کرد.

دوج کوین بخرید

افزایش دوج کوین پس از آن اتفاق افتاد که دیوید هاخشتاین، اینفلوئنسر رمزارز، به 700000 دنبال‌کننده‌اش توییت کرد که معتقد بود:

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم و ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، به زودی همکاری خود را برای بهبود Dogecoin آغاز خواهند کرد.

شایان ذکر است، مجله Finbold در سپتامبر 2021 گزارش داد که بوترین گفته بود که Doge باید به سمت اثبات سهام (PoS) حرکت کند و گفت که کد اتریوم می تواند به راحتی برای این انتقال استفاده شود.

حرکت به سمت اثبات سهام نیز در نقشه مسیر Dogecoin برجسته شده است. ویتالیک نه تنها حق قانونی ایجاد چنین ایده هایی را به عنوان ناظر و بنیانگذار اتریوم دارد، بلکه به عنوان عضوی از بنیاد Dogecoin که در سال 2021 به آن پیوست، این کار را انجام می دهد. در اوایل فوریه امسال، بوترین تأیید کرد که به انتقال کمک می کند. اثبات سهام به Dogecoin. بنیانگذار اتریوم به پیشنهادی اشاره کرد که کریسمس گذشته منتشر شد که در آن یک استراتژی برای اجرای پیشنهاد DOGE برای نسخه ای از PoS که به افراد بیشتری اجازه می دهد تا در اداره شبکه Dogecoin مشارکت کنند، ارائه می کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.