منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دریافت وجوه از صرافی FTX ممکن است سال ها یا حتی دهه ها طول بکشد

دریافت وجوه از صرافی FTX ممکن است سال ها یا حتی دهه ها طول بکشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دریافت وجوه از صرافی FTX ممکن است سال ها یا حتی دهه ها طول بکشد

بحران FTX

در حالی که سرمایه گذاران مشتاقند بدانند چه زمانی می توانند وجوه خود را از صرافی ارزهای دیجیتال FTX که اکنون ورشکسته شده است، پس بگیرند، حقوقدانان هشدار می دهند که ممکن است «دهه ها» طول بکشد.

صرافی رمزارز به همراه 130 شرکت وابسته، در 11 نوامبر برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده ثبت نام کردند.

استفان ارل، وکیل صرافی، شریک Cordis در استرالیا، گفت: «تحقق» دارایی‌های کریپتو و سپس نحوه توزیع وجوه یک «تمرین عظیم» در فرآیند انحلال است که احتمالاً سال‌ها طول می‌کشد. »

او گفت که این به دلیل پیچیدگی ناشی از مسائل ورشکستگی فرامرزی و حوزه های قضایی رقابتی است.

Earel گفت: متأسفانه کاربران FTX با دیگران از جمله سایر وام دهندگان، سرمایه گذاران و سرمایه گذاران خطرپذیر همسو هستند و هشدار داد که کسانی که “تراکنش های رمزنگاری به کریپتو” انجام می دهند می توانند برای “سال ها” شاهد توزیع باشند.

سایمون دیکسون، بنیانگذار پلتفرم سرمایه گذاری جهانی BnkToTheFuture، که صدای فعالی در روند ورشکستگی سلسیوس بوده است، خاطرنشان کرد که هر کسی که دارایی در FTX داشته باشد، طلبکار خواهد شد و کمیته ای از طلبکاران برای نمایندگی از منافع آنها تشکیل خواهد شد.

وی بیان کرد: مابقی دارایی ها مشمول هزینه های ورشکستگی در اختیار طلبکاران قرار می گیرد.

به گفته مدیرعامل بایننس استرالیا، این هزینه ها با توجه به زمان لازم برای بازیابی وجوه می تواند بالا باشد، و خاطرنشان کرد که این به معنای هزینه های قانونی و اداری بیشتر است که باعث بازگشت مشتریان می شود.

در همین حال، ایرینا هیور، وکیل دارایی دیجیتال، شریک Keystone Law در امارات، به کوین تلگراف گفت که کاربران در خاورمیانه نیز درد سقوط FTX را احساس می کنند، زیرا این منطقه سومین پایگاه کاربر بزرگ FTX است.

از آنجایی که FTX قبلاً مجوز و نظارت نظارتی را از رگولاتور دارایی‌های مجازی دبی (VARA) دریافت کرده است، هویر توضیح داد که این امر عوارض بزرگی برای تنظیم‌کننده‌ها ایجاد می‌کند، زیرا آنها قبلاً یک “شکست جدی نظارتی” در دستان خود دارند.

هویر گفت، تنها «زمانی که و اگر» FTX وارد مراحل ورشکستگی فصل 11 شود، حقوق طلبکاران مشمول سیستم قانونی و دادگاه ها و گیرندگان می شود.

Hewers به ​​افرادی که به دلیل سقوط FTX متحمل ضررهای قابل توجهی شده اند توصیه می کند که مشاوره حقوقی دریافت کرده و با “سایر افرادی که تحت تاثیر قرار گرفته اند” تماس بگیرند.

سقوط اخیر FTX پیامدهای قابل توجهی برای سرمایه گذاران در سراسر جهان داشت. اخیراً فاش شد که یک صرافی ناموفق ارز دیجیتال ممکن است “بیش از 1 میلیون طلبکار” داشته باشد. بر اساس مقاله رویترز که در 20 نوامبر منتشر شد، FTX به 50 طلبکار برتر خود “نزدیک به 3.1 میلیارد دلار” بدهکار است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.