منو سایت

درخواست لغو پاسپورت Do Quan

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
درخواست لغو پاسپورت Do Quan

دادستان‌های کره جنوبی تلاش‌ها را برای دستگیری دو کوان، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل Terraform افزایش داده‌اند و وزارت امور خارجه آماده است تا برای لغو گذرنامه او اقدام کند. Munhwa Ilbo گزارش داد که دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول از وزارت امور خارجه خواسته است تا پاسپورت پنج شهروند کره جنوبی از جمله کوان و یک “مقام مالی” به نام هان را باطل کند. این وزارتخانه تأیید کرد که آنها این درخواست را دریافت کرده اند.

طبق قوانین بین المللی، افرادی که گذرنامه آنها باطل شده است باید فوراً به کشور مبدا اخراج شوند. روند لغو معمولا یک ماه طول می کشد، اما روزنامه گزارش داد که “انتظار می رود دادستان ها کوان و دیگران را تحت فشار قرار دهند” تا داوطلبانه گذرنامه های خود را به سفارت کره جنوبی در سنگاپور بازگردانند. در همین حال، جزئیات بیشتری در مورد حکم بازداشت روز گذشته توسط دادستان کره جنوبی برای دو کوان منتشر شده است. ظاهراً مدیرعامل در ابتدا از ملاقات با دادستانی که به سنگاپور سفر کرده بودند خودداری کرد.

دو کوان اکنون در سنگاپور زندگی می کند، جایی که Traform را در سال 2018 تأسیس کرد. دادستانی ناحیه جنوبی سئول چندین ماه است که از او و سایر افراد مرتبط با ترافورم به ظن کلاهبرداری تحقیق می کند. اما به نظر می رسد که تحقیقات در هفته های اخیر پس از پرواز دادستان ها به سنگاپور برای صحبت با دو کوان و سایر مدیران ترافور داغ شده است. KBS گزارش داد که وقتی دو کوان در جلسه ای با دادستان ها “از درخواست های شرکت پیروی نکرد” آنها با دستور پاسخ دادند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

امتیاز شما

نوشته درخواست لغو پاسپورت دو کوان اولین بار در تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ پدیدار شد. به نظر می رسد.