منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • درآمد حاصل از ارزهای دیجیتال چقدر است؟

درآمد حاصل از ارزهای دیجیتال چقدر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
درآمد حاصل از ارزهای دیجیتال چقدر است؟

درآمد حاصل از ارزهای دیجیتال چقدر است؟

آیا تا به حال فکر کرده اید افرادی که با ارزهای دیجیتال کار می کنند چگونه درآمد دارند؟ این سوال ممکن است بسیار کنجکاو باشد، اما پاسخ دقیقی برای آن وجود ندارد. یک معامله گر می تواند در عرض چند ساعت سودهای باورنکردنی به دست آورد. افرادی هم هستند که پس از چندین سال سرمایه گذاری و معامله با ضرر بازار ارزهای دیجیتال را ترک می کنند.

اگرچه بازار دیجیتال یک پدیده نوظهور در جهان است، اما مکانیسمی مشابه دیگر پلتفرم های مالی دارد. مانند هر بازاری، نمی توان مبلغ مشخصی برای درآمد شرکت کنندگان در این حوزه تعیین کرد. برای مثال سود یک سوپرمارکت با سایر سوپرمارکت ها متفاوت است. حتی ممکن است درآمد دو فروشنده دیوار به دیوار یکسان نباشد. بازار ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیست.

همانطور که قیمت ارزهای دیجیتال مختلف متغیر است، درآمد افراد در این زمینه نیز کاملا متفاوت است. فرض کنید شما و شخص دیگری به همان میزان در ارزهای دیجیتال مختلف سرمایه گذاری کرده اید. این کاملا طبیعی است که سود شما متفاوت باشد. حتی ممکن است یکی از شما سود بالایی داشته باشد اما دیگری ضرر زیادی متحمل شود. تصمیمات و مسیری که هر معامله گر در بازار طی می کند میزان درآمد را تعیین می کند. به همین دلیل نمی توان عدد خاصی را برای درآمد ارز دیجیتال تعیین کرد.

درآمد ارز دیجیتال

درآمد معامله گران رمزارز در سراسر جهان متفاوت است. شاید از دوستان و آشنایان خود شنیده باشید که عده ای سودهای کلانی به جیب زده اند. در پاسخ باید بگوییم که می توان به این سودهای باورنکردنی دست یافت، اما به دو نکته باید اشاره کرد، یکی اینکه سرمایه گذاری این افراد گاهی با شانس همراه بود و با سرمایه گذاری در ارز دیجیتال ارزان، سود زیادی به دست آوردند. و رشد ناگهانی آن . اما خیلی وقت ها پیش می آید که همین افراد به امید افزایش این ارزهای دیجیتال دست به فروش نمی زنند و سود پشت سر سود می برند و ناگهان بازار برمی گردد و تمام سود را از دست می دهند یا حداقل قسمت زیادی از سود را به بازار. از سوی دیگر افرادی هستند که تمام سرمایه خود را در بازار ارزهای دیجیتال از دست داده اند. از سوی دیگر، یک معامله گر ایرانی همیشه نگران ممنوعیت صرافی های بین المللی مانند بایننس است. علاوه بر این، نوسانات قیمت دلار می تواند بر سرمایه اولیه و تصمیمات معاملاتی معامله گران ایرانی تأثیر بگذارد.

تاثیر اندازه و نوع سرمایه گذاری بر سود ارزهای دیجیتال

درآمد هر فرد در بازار ارز دیجیتال به سرمایه اولیه او بستگی دارد. اما مراقب باشید سرمایه ای که وارد بازار می کنید پول است که در صورت از دست دادن آن تاثیر زیادی در زندگی عادی شما نداشته باشد یا به عبارت دیگر پولی را که به آن نیاز ندارید وارد معامله کنید. هرگز تمام دارایی های خود را در بازار سرمایه گذاری نکنید. هر چه سرمایه اولیه فرد بیشتر باشد، سود و زیان شخص بیشتر می شود. فراموش نکنید که سعی کنید روی محصولات معتبر سرمایه گذاری کنید.

ارزهای مختلف را به دقت بررسی کنید و از سرمایه گذاری در پروژه های مشکوک خودداری کنید. اگر با تحقیق مناسب روی توکن های معتبر سرمایه گذاری کنید، می توانید شانس خود را برای سودهای نجومی افزایش دهید. خوشبختانه ویدیوها و سایت های آموزشی زیادی در رابطه با یادگیری ارزهای دیجیتال در ایران وجود دارد که می توانید برای آموزش خود از آنها استفاده کنید. برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال بهتر است از خریدهای دوره ای در بازه های زمانی مختلف استفاده کنید. این امر خطر افت ناگهانی را کاهش می دهد زیرا پس از افت می توانید میانگین خرید خود را با خرید دارایی های دیجیتال بیشتر کاهش دهید. این باعث می شود که ضرر و زیان شما با افزایش جزئی قیمت ملک جبران شود.

انواع معاملات ارز دیجیتال

روش های مختلفی برای تجارت ارزهای دیجیتال وجود دارد. هر یک از این روش ها میزان درآمد معامله گر را تعیین می کند. یک معامله گر روزانه تمام معاملات خود را در یک روز انجام می دهد و روز بعد به معاملات دیگر می پردازد. یک معامله گر روزانه باید مراقب تمام تغییرات کوچک باشد زیرا این نوسانات کوچک سود این نوع معامله گران را تعیین می کند. توصیه می شود افراد مبتدی از این نوع معاملات استفاده نکنند زیرا ریسک بیشتری دارد.

گروه دیگری از معامله گران علاقه مند به سرمایه گذاری های بلند مدت هستند. این افراد به عنوان نگهبان شناخته می شوند و صبر زیادی دارند. دارنده دارایی با پتانسیل رشد بالا را شناسایی می کند و در همان ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کند. در سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت، رشد درصد سود کند است و شاید در بازه‌های زمانی چند ماهه معامله‌گر با ضرر مواجه شود، اما سود در بلندمدت ظاهر می‌شود.

نوع دیگری از معاملات که بر سودآوری تأثیر می گذارد، تجارت کپی است. در این روش، معامله گران کل کار یک معامله گر شناخته شده را کپی می کنند. معامله گران مشهور و ثروتمند عاشق ریسک هستند و ضرر برای آنها مهم نیست. به همین دلیل است که تجارت توسط متخصصان می تواند سودهای کلانی را برای مردم به همراه داشته باشد یا ضررهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)