منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دانیل شین، بنیانگذار Terra، ممکن است با اتهامات کلاهبرداری روبرو شود

دانیل شین، بنیانگذار Terra، ممکن است با اتهامات کلاهبرداری روبرو شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دانیل شین، بنیانگذار Terra، ممکن است با اتهامات کلاهبرداری روبرو شود

دادستان های کره جنوبی گفتند ممکن است دانیل شین، یکی از بنیانگذاران Terra را به تبلیغ استیبل کوین Terra Luna به عنوان یک روش پرداخت متهم کنند. آنها بر این باورند که شین علیرغم هشدارهای مکرر تنظیم کننده های مالی مبنی بر غیرقانونی بودن این عمل، به تبلیغات خود ادامه داد.

به گزارش رسانه محلی YTN، شین، که نام کامل او Shin Hyun-seung است، بارها در سال 2018 گفت که استیبل کوین Terra به عنوان یک روش پرداخت در پلتفرم های تجارت الکترونیک برای کاربران در کره جنوبی در دسترس خواهد بود. با این حال، در این گزارش آمده است که سازمان رفتار مالی بارها به شین گفته است که دارایی های مجازی را نمی توان به عنوان روش پرداخت تحت قانون معاملات مالی الکترونیکی ثبت کرد.
چوی سونگ کوک از دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول گزارش YTN را به Forecast تایید کرد. این گزارش شامل رسیدگی دادستان ها به اتهامات کلاهبرداری علیه شین بر اساس قانون بازار سرمایه و صدور حکم بازداشت بود.
به همراه Du Quan، Shane Labs Traform را تأسیس کرد که در سال 2018 استیبل کوین Terra را راه اندازی کرد. Du Quan همچنین مدیر عامل این شرکت بود.
مقامات کره جنوبی در حال تحقیق در مورد Terra هستند که در ماه مه سال جاری سقوط کرد و صدها هزار سرمایه گذار در سراسر جهان هزینه کردند. اگرچه آنها حکم بازداشت صادر کرده اند و از کمک اینترپل برای ردیابی دو کوان برخوردار هستند، اما محل اختفای مدیر اجرایی ترا هنوز مشخص نیست.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.