منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دادستان های ایالات متحده به دنبال محدود کردن شرایط وثیقه بنکمن-فرید هستند

دادستان های ایالات متحده به دنبال محدود کردن شرایط وثیقه بنکمن-فرید هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دادستان های ایالات متحده به دنبال محدود کردن شرایط وثیقه بنکمن-فرید هستند

پس از اینکه وکیل ایالات متحده گفت سام بنکمن فرید، بنیانگذار و مدیر عامل سابق FTX تلاش کرد بر شاهدان تأثیر بگذارد، وکلای ایالات متحده می خواهند دسترسی وی به خدمات پیام رسانی رمزگذاری شده و ارتباطات با کارمندان سابق FTX و Alameda را محدود کنند.

دادستان های ایالات متحده می گویند که پیام های بنکمن-فرید “نشان دهنده تلاش برای نفوذ” بر شهادت یک شاهد است. گویا شاهد از طریق برنامه پیام‌رسانی رمزگذاری سیگنال دریافت کرده‌ایم تا «سرمایه‌گذاری‌های Alameda را برای برآوردن برداشت‌های مشتریان FTX انحلال کند» تا حفره ۴۵ میلیون دلاری در ترازنامه FTX US در ماه نوامبر را پوشش دهد.

بنکمن فرید در 15 ژانویه به Shahid1 نوشت: «من واقعاً دوست دارم دوباره وصل شوم و ببینم آیا راهی وجود دارد که بتوانیم یک رابطه سازنده داشته باشیم، در صورت امکان از یکدیگر به عنوان منابع استفاده کنیم یا حداقل مسائل را روشن کنیم. بیایید با یکدیگر بررسی کنیم.” در این سند آمده است:

“این به ویژه نگران کننده است زیرا متهم می داند که شاهد-1 اطلاعاتی دارد که می تواند علیه متهم متهم شود. شرط «رابطه سازنده» نیز دلالت بر این دارد که شاهد-1 باید به متهم ملحق شود. این به ویژه نگران کننده است زیرا متهم می داند که شاهد-1 اطلاعاتی دارد که می تواند متهم را متهم کند.

Benkeman-Fried همچنین مستقیماً با وکیل عمومی فعلی FTX US تماس گرفت که مقامات می گویند ممکن است شاهدی در دادگاه باشد. در این سند آمده است که Benkman-Fried با سایر کارمندان فعلی و سابق FTX از طریق ایمیل و از طریق سیگنال ارتباط برقرار کرده است که با “سابقه استفاده از برنامه برای اهداف بازدارنده” مطابقت دارد. باند مدیر عامل مجرم فعلی هیچ محدودیتی برای تماس با شاهدان احتمالی در پرونده فعلی ایجاد نمی کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.