منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خرید مشکوک Magic Token توسط Walls درست قبل از فهرست شدن در Binance

خرید مشکوک Magic Token توسط Walls درست قبل از فهرست شدن در Binance

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خرید مشکوک Magic Token توسط Walls درست قبل از فهرست شدن در Binance

پس از خرید سنگین Magic Token (MAGIC) توسط یک نهنگ ناشناس در ماه گذشته، بایننس توکن این پروژه را به لیست نوآوری های خود اضافه کرده است. سپس کاربران چندین سوال از جمله امکان تجارت داخلی را مطرح کردند.

تجارت داخلی شامل معامله در سهام یک شرکت سهامی عام یا سایر اوراق بهادار و ارزهای دیجیتال توسط کارمندان با استفاده از اطلاعات غیر عمومی و مادی درباره شرکت است. تجارت خودی بسته به زمانی که شخص خودی در حال تجارت است و قوانین کشوری که شخص در آن اقامت دارد می تواند غیرقانونی یا قانونی باشد.

طبق داده‌های زنجیره‌ای که توسط Nansen Intern به اشتراک گذاشته شده است، قیمت Magic Token در ماه گذشته به لطف خرید یک نهنگ تقریباً 1 میلیون دلاری از توکن در 30 روز گذشته، دو برابر شده است.

آدرس 190416.eth تنها خریدار در بازار نبود، زیرا خرید مبالغ شش رقمی حرکتی عادی برای این توکن بود. این موضوع تقریبا امکان معاملات داخلی را از بین برده است و می توان گفت قرار گرفتن بایننس در لیست نوآوری ها نیز به دلیل همین خریدهای سنگین است.

Magic Token چیست؟

MAGIC نشانه پروژه زیرساختی بازی Treasure در شبکه Arbitrum است که شامل محصولات اصلی مانند Bridge world، The Beacon و Trove است. در این اکوسیستم، Magic به عنوان یک نشانه دولتی و کاربردی عمل می کند.
هنگامی که MAGIC در لیست نوآوری ها قرار گرفت، بایننس معاملات توکن را در یک منطقه تجاری خاص که شامل توکن های نوآوری است باز می کند. بایننس با جدا کردن توکن‌هایی مانند MAGIC از دارایی‌هایی که به طور منظم معامله می‌شوند، از کاربران در برابر نوسانات بیشتر و ریسک بالاتر محافظت می‌کند.

توکن‌های فهرست‌شده در فهرست نوآوری در مقایسه با دارایی‌های گران‌قیمت مانند Cardano، Ethereum و غیره، ارزش بازار پایین‌تری دارند. همانطور که انتظار می رفت، بایننس قبل از اینکه به کاربران اجازه دهد تا دارایی های نوآورانه را معامله کنند، سلب مسئولیت های مختلفی صادر می کند. سپرده MAGIC اکنون باز است و کاربران می توانند در اسرع وقت شروع به انتقال وجه به بایننس برای دسترسی به جفت ارزهای لحظه ای کنند. قرعه کشی Magic Tokens از 13 دسامبر آغاز خواهد شد.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.