منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خرید خودروهای لوکس با ارز دیجیتال شیبا

خرید خودروهای لوکس با ارز دیجیتال شیبا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خرید خودروهای لوکس با ارز دیجیتال شیبا

دارندگان ارز دیجیتال Sheba اکنون می توانند از دارایی های خود برای خرید هایپرکارهای کونیگ زگ از طریق پردازنده پرداخت رمزنگاری BitPay استفاده کنند. Koenigsegg Hypercars برندهای خودروهای لوکس شرکت سوئدی سازنده خودروهای اسپرت با عملکرد بالا Koenigsegg Automotive AB هستند.

ارزان‌ترین این خودروهای سوئدی ۱.۹ میلیون دلار قیمت دارد، در حالی که خودروهای گران‌تر قبل از سفارشی‌سازی تا ۳ میلیون دلار قیمت دارند. از آنجایی که خودروهای لوکس بسیار سفارشی هستند، تحویل یک تا دو سال پس از ثبت سفارش طول می کشد. BitPay اخیراً در توییتی اعلام کرد که اکنون خرید هایپرکارهای لوکس کونیگ زگ را با مشارکت گروه خودروسازی انحصاری (EAG)، یک نمایندگی خودروهای لوکس مستقر در اشبرن، تسهیل می کند.

این نمایندگی خودروهای لوکس قراردادی را با BitPay امضا کرده است که به EAG اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال مختلف از جمله Shiba Inu، Bitcoin، Ethereum و سایر ارزهای دیجیتالی که توسط BitPay پشتیبانی می‌شوند را بپذیرد. این فروشگاه که استون مارتین، بنتلی، برند خودروهای برقی ممتاز Karma Automotive و دیگر خودروهای عجیب و غریب را نیز می فروشد، اکنون از طریق مشارکت با BitPay، ارزهای دیجیتال را برای خودروهای لوکس می پذیرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.