منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حساب‌های توییتر کلاهبرداران ادغام اتریوم بسته شده است

حساب‌های توییتر کلاهبرداران ادغام اتریوم بسته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حساب‌های توییتر کلاهبرداران ادغام اتریوم بسته شده است

حساب‌های جعلی تایید شده توییتر به دلیل کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران در طول ادغام اتریوم بسته شدند.

هیاهوی ادغام اتریوم موجی از فیشرها را جذب کرده است که از حساب‌ها و سایت‌های تایید شده توییتر برای کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران استفاده می‌کنند.

حداقل چهل و پنج کلاهبردار با شعار “Ethereum Merge Double Your Money” به دلیل تبلیغ سی دی های مشکوک در توییتر با پیوندهایی به وب سایت های فیشینگ که ادعا می کنند در صورت شرکت در کمپین ها، پول سرمایه گذاران را دو برابر می کنند، دستگیر شده اند. پول جایزه آنها ضبط شده است.

فهرست ارائه شده توسط یک افشاگر در توییتر نشان می دهد که کلاهبرداران از ادغام اتریوم برای ترغیب سرمایه گذاران برای پیوند کیف پول های رمزنگاری شده خود استفاده کرده اند و مشتاق هستند که تراکنش های غیرقانونی خود را با استفاده از پروفایل های تأیید شده پنهان کنند.

این سایت که به عنوان یک کلاهبرداری پیشرو شناخته می‌شود، گفت: برای جشن گرفتن این ادغام، بنیاد اتریوم 5000 اتریوم را با پیوندهایی به حساب‌های مختلف اهدا می‌کند که از افراد دعوت می‌کند تا اتریوم را با وعده دو برابر آن ارسال کنند.

حساب‌ها و سایت‌های جعلی که توسط BeInCrypto نظارت می‌شوند دیگر عملیاتی نیستند و مشخص نیست که چه تعداد از آنها با جعل هویت افراد دیگر به سرقت رفته‌اند. پس از کلیک بر روی آنها، مردم می خوانند: “اگر شما صاحب این منبع هستید، پس باید سرویس میزبانی خود را برای از سرگیری سایت تمدید کنید. اگر تعلیق سایت به دلیل نقض شرایط قرارداد خدمات مشترکین باشد، برای از سرگیری فعالیت باید با خدمات پشتیبانی تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.”

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

امتیاز شما

پست حساب‌های توییتر کلاهبردار ادغام اتریوم بسته شد. اولین پست در تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ ظاهر شد. به نظر می رسد.