جمع آوری ADA از نهنگ های کاردانو

جمع آوری ADA از نهنگ های کاردانو

نهنگ های کاردانو در دو ماه گذشته بیدار شده اند. این کیف پول های بزرگ ADA فرآیند انباشتگی را در اوایل نوامبر آغاز کردند و صدها میلیون توکن را در یک دوره شش هفته ای ذخیره کردند. این انباشته ها می توانند در طول زمان بر قیمت این دارایی دیجیتال تأثیر بگذارند.

نهنگ های کاردانو 83 میلیون دلار درآمد داشتند

جمع‌آوری داده‌های بلاک چین، Sentiment نموداری را در توییتر منتشر کرد که روند انباشته شدن نهنگ‌های کاردانو را نشان می‌دهد. کیف پول هایی که بین 10000 تا 100000 ADA را در خود جای داده اند از 7 نوامبر خریدهای خود را افزایش داده اند و دارایی های خود را در 6 هفته بیش از 10 درصد افزایش داده اند.

از اوایل نوامبر، این پرتفوی ها حدود 10.5 درصد از کل عرضه ADA را در اختیار داشتند. با این حال، کمتر از دو ماه بعد، این تعداد اکنون به 11.60٪ رسیده است زیرا آنها بیش از 330 میلیون توکن ADA به ارزش 83 میلیون دلار به موجودی خود اضافه کردند.

نمودار رشد آدرس هایی که بین 10000 تا 100000 ADA دارند.

بیشتر خریدها در دوره‌هایی بود که قیمت ADA در حال کاهش بود و به سطوح پایین‌تر قیمت می‌رسید.

تاثیر بر قیمت گذاری ADA

افزایشی به این بزرگی معمولاً تأثیر مثبتی بر قیمت دارایی دیجیتال مانند ADA دارد. با این حال، با توجه به شرایط اخیر بازار و روند نزولی که کاردانو در آن قرار دارد، این افزایش تاثیر مطلوبی نداشته است.

ADA به جای معکوس کردن روند و بهبود قیمت به حرکت به سمت 0.25 دلار ادامه می دهد. با توجه به بالاترین قیمت آن یعنی 3.10 دلار، قیمت فعلی پایین در نظر گرفته می شود. همچنین عدم پیشرفت مثبت در شبکه کاردانو کمکی به این شبکه نکرده است.

یکی دیگر از ریسک های مرتبط با چنین انباشتگی، امکان فروش ناگهانی است. هرچه این نهنگ ها سکه های بیشتری داشته باشند، در هنگام فروش روی قیمت ADA تأثیر بیشتری خواهند گذاشت. بنابراین، بازتاب این ریسک در قیمت دارایی دیجیتال وجود دارد.

نمودار ساعتی کاردانو

انتظارات همچنان بالاست زیرا جامعه انتظار دارد قیمت ها در دو ماه آینده بیش از 80 درصد افزایش یابد. اگر این اتفاق بیفتد، ADA می تواند با قیمت متوسط ​​0.4 دلار در سه ماهه اول سال 2023 به فروش برسد. با این حال، اگر کاردانو نتواند بالای 0.25 دلار بماند، ممکن است قبل از پایان سال 2022 20 درصد کاهش یابد.

ADA در زمان نگارش مقاله با قیمت متوسط ​​0.25 دلار معامله می شود. قیمت در 24 ساعت گذشته با 0.51 درصد افزایش و حجم معاملات در مدت مشابه با 37 درصد کاهش به 132 میلیون دلار رسیده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.