منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جاستین سان: ترون با Binance Smart China همکاری خواهد کرد

جاستین سان: ترون با Binance Smart China همکاری خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جاستین سان: ترون با Binance Smart China همکاری خواهد کرد

جاستین سان، موسس شبکه ترون در توییتی از همکاری این شبکه با شبکه BNB (بایننس هوشمند سابق چین) خبر داد. به دنبال این خبر توجه به ترون در شبکه های اجتماعی سر به فلک کشیده است.

به گزارش Valx و به نقل از ambcrypto، داده های وب سایت LunarCrush که در زمینه تحلیل محتوای شبکه های اجتماعی فعال است، نشان می دهد که تعداد موارد ذکر شده ترون در این شبکه ها در هفته گذشته 68 درصد رشد داشته است. با این حال، احساسات کاربران نسبت به این بلاک چین هنوز منفی است.

همانطور که از نمودار زیر مشاهده می شود، شاخص احساسات وزنی برای ترون منفی است. به نظر می رسد که تلاش های جاستین سان برای تغییر افکار عمومی نسبت به TRX موفقیت آمیز نبوده است.

دلیل این حس منفی می تواند تاخیر در عرضه نسخه BEP20 Tron باشد.

شاخص احساسات وزنی
شاخص احساسات وزنی ترون

با وجود این مشکل، تعداد استیکرها در شبکه ترون روند افزایشی داشت و این نشان دهنده اعتماد این گروه به آن است. طبق داده های وب سایت Staking Rewards، تعداد سهامداران در شبکه Tron در ماه گذشته 5.2٪ افزایش یافته است. تا زمان نگارش این مقاله، 321331 آدرس تاج و تخت خود را در معرض خطر قرار داده اند.

تعداد استیکرهای ترون
تعداد استیکرهای ترون

از سوی دیگر، همه چیز برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) اکوسیستم ترون چندان مطلوب نیست. تعداد کاربران فعال پلتفرم تبادل خورشیدی (SunSwap)، DEX محبوب این اکوسیستم، در ماه گذشته 9.35 درصد کاهش داشته است.

برنامه های دیگر مانند جاستلند (JustLend) و TransitSwap (TransitSwap) نیز با مشکلات مشابهی روبرو هستند. علاوه بر این، لرزش تاج و تخت نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

شاخص فلیکر ترون
شاخص فلیکر ترون

با تمام این مشکلات، ارزش بازار ترون افزایش یافت. داده های وب سایت مساری نشان می دهد که ارزش بازار ترون در هفت روز گذشته 4 درصد افزایش یافته است. در زمان نوشتن، قیمت Tron 0.053 دلار است.