منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن WeMead برای تثبیت قیمت WEMIX سوزانده شده است

توکن WeMead برای تثبیت قیمت WEMIX سوزانده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توکن WeMead برای تثبیت قیمت WEMIX سوزانده شده است

توسعه دهنده بازی بلاک چین Wemid امروز اعلام کرد که 10 میلیون دلار از ارز دیجیتال بومی خود WEMIX را می خرد و آنها را می سوزاند تا کاهش ارزش توکن پس از حذف توکن از چهار صرافی محلی در روز پنجشنبه، جبران شود.

WeMead گفت که دو توکن خود (WEMIX در شبکه اصلی و WEMIX Classic در بلاک چین Clayton) را تا 8 مارس 2023 با میانگین قیمت در صرافی های جهانی و پلت فرم مالی غیرمتمرکز شرکت (WEMIX.Fi) بازخرید و می سوزاند. ویمید در یک پست وبلاگی گفت:

“به دلیل تعطیلی اخیر جریان پس از حذف WEMIX از چهار صرافی رمزنگاری در کره، نرخ رشد کلی اکوسیستم موقتاً مختل شد و باعث ناراحتی همه درگیر شد.”

روز پنجشنبه، توکن WEMIX از چهار صرافی اصلی ارزهای دیجیتال در کره جنوبی (Upbit، Bithumb، Coinone و Korbit) به دلیل گزارش نادرست از داده های ارز در گردش WEMIX حذف شد. طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت این توکن در روز جمعه پس از وعده بازیابی، 54 درصد افزایش یافت و به 0.3 دلار رسید و از 70 درصد افت پس از خروج صرافی، اندکی بهبود یافت.

پس از اخراج از چهار صرافی، WEMIX Classic مبتنی بر مشتری، توکن این شرکت، قبل از آخرین ارتقاء بلاک چین در ماه اکتبر، در صرافی محلی دیگری به نام GDAC فهرست شد. در همین حال، صرافی ارزهای دیجیتال OKX مستقر در سیشل نیز روز پنجشنبه WEMIX را از پلتفرم خود حذف کرد، اما طبق گفته CoinMarketCap، این توکن همچنان در 13 صرافی خارجی دیگر از جمله Hubei و Gate.io معامله می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.