منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن AGIX در روزهای اخیر رشد 60 درصدی را ثبت کرده است

توکن AGIX در روزهای اخیر رشد 60 درصدی را ثبت کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توکن AGIX در روزهای اخیر رشد 60 درصدی را ثبت کرده است

توکن اصلی پلتفرم SingularityNET، AGIX، در روزهای اخیر نزدیک به 60 درصد افزایش یافته است. این پلتفرم که یک بازار غیرمتمرکز برای خدمات هوش مصنوعی است، به طور همزمان روی شبکه‌های اتریوم و کاردانو اجرا می‌شود. این توکن به عنوان وسیله پرداخت، ابزار رای گیری و پاداش در پلتفرم استفاده می شود.

قیمت توکن AGIX

نمودار قیمت توکن AGIX

قیمت این توکن تنها در چند روز گذشته از 0.043 دلار به 0.075 دلار افزایش یافته است و ارزش بازار آن هنوز حدود 75 میلیون دلار است و آن را در رتبه 255 بازار قرار می دهد. ارز دیجیتال AGIX رشد سریع خود را در ابتدای سال مدیون گفتگوهایی در مورد هوش مصنوعی است که در اواخر سال 2022 با ظهور راه حل های مختلف جمع سپاری مانند ChatGPT آغاز شد. البته SingularityNET تنها پروژه ای در این بخش نیست که افزایش قیمت را تجربه کرده است.

ارزش بازار این بخش در 24 ساعت گذشته با 3.7 درصد افزایش به 1.7 میلیارد دلار و حجم معاملات آن با 30 درصد افزایش به 400 میلیون دلار رسید. علاوه بر AGIX، توکن‌های Graph (GRT)، FET، Ocean Protocol (OCEAN) و Numir (NMR) حرکت‌های بزرگی را نشان دادند.

بدیهی است که توسعه خدمات هوش مصنوعی به صورت مفرح در شبکه های اجتماعی موفقیتی بی چون و چرا بوده و این روند ادامه خواهد داشت. با این حال، به همان اندازه بدیهی است که توانایی ایجاد یک تصویر خیره کننده از چند کلمه تنها درصد کمی از قابلیت های شبکه های هوش مصنوعی است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.