منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن کلاسیک سوزی لونا روی بایننس متوقف می شود؟

توکن کلاسیک سوزی لونا روی بایننس متوقف می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توکن کلاسیک سوزی لونا روی بایننس متوقف می شود؟

توقف توکن سوزی لونا کلاسیک در صرافی بایننس

بایننس مدل توکن کلاسیک لونا را پس از پیشنهادات بحث برانگیز جامعه به روز کرد صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کرد که در حال تغییر مکانیسم توکن کلاسیک Soziluna است. به گفته صرافی، این تغییرات در پاسخ به دو پیشنهاد بحث برانگیز (پیشنهاد 10983 و 11111) است که در آن توکن‌های کلاسیک Suziluna به عنوان یک صندوق توسعه تغییر کاربری داده می‌شوند.

تغییراتی در توکن کلاسیک Sozi Luna بایننس

به عنوان بخشی از تغییرات، بایننس اعلام کرد که از 28 دسامبر 2022، کارمزدهای خود را برای معاملات Luna Classic و معاملات آتی از 100٪ به 50٪ کاهش می دهد. صرافی اضافه کرد که ارسال توکن‌های سوخته شده به آدرس‌های رایت توکن را تا ۱ مارس ۲۰۲۳ به تعویق می‌اندازد. این بدان معناست که تا زمانی که جامعه لونا کلاسیک درخواست‌های خاصی را از بایننس انجام ندهد، هزینه‌های معاملاتی دیگر پرداخت نخواهد شد.

درخواست های تبادل بایننس چیست؟

صرافی بایننس اعلام کرد که در حال بررسی این درخواست ها با تیم رهبری بنیاد Grants Terra است. بایننس از بنیاد خواست تا یک کیف پول توکن سوزانده جدید ایجاد کند و گفت که کارمزد تراکنش‌ها و حاشیه‌های لونا کلاسیک را به کیف پول جدید ارسال می‌کند که اجازه نمی‌دهد مقدار توکن‌های سوزانده شده دوباره محاسبه شود.

صرافی بایننس همچنین از بنیاد خواست تا کیف پول های خود را در لیست سفید قرار دهد تا هیچ مالیات تراکنشی برای نقل و انتقال بین این کیف پول ها اعمال نشود. بایننس گفت که اگر انجمن از این درخواست‌ها پیروی نکند، مکانیسم ذخیره توکن Luna Classic را در پلتفرم خود خاتمه می‌دهد.

این تبادل اضافه کرد:

بایننس به همکاری با جامعه برای حمایت از اجرای این ابتکار جدید ادامه خواهد داد و اگر به هر دلیلی نتوانند این کار را انجام دهند، بایننس در آینده به برداشت سهم خود از سوزاندن توکن فکر خواهد کرد.

کاهش قیمت پس از ارائه توکن سوختگی جدید

پس از اعلام، قیمت لونا کلاسیک با وجود داشتن یکی از بهترین اجراها در چند روز اخیر، در یک روز بیش از 12 درصد کاهش یافت. در زمان نگارش این مقاله، Luna Classic با قیمت 0.001599 دلار معامله می شود. شایان ذکر است که بازار کلی کریپتو در یک روند نزولی قرار دارد و بسیاری از آلتکوین ها پس از شکست بیت کوین در بازیابی سطح حمایت 17000 دلاری، افت دو رقمی را ثبت کردند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.