منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توطئه رئیس SEC و مدیر عامل صرافی FTX برای مجوز انحصاری

توطئه رئیس SEC و مدیر عامل صرافی FTX برای مجوز انحصاری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توطئه رئیس SEC و مدیر عامل صرافی FTX برای مجوز انحصاری

توطئه رئیس SEC و مدیر عامل صرافی FTX برای مجوز انحصاری

یک قانونگذار آمریکایی مدعی است که گری جنسلر، رئیس SEC، تلاش کرده است تا به صرافی FTX کمک کند تا “انحصار نظارتی” را در کریپتو بدست آورد.

تام ایمر، نماینده مینه سوتا می گوید دفتر او در حال بررسی اتهامات تبانی بین رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و صرافی ارزهای دیجیتال FTX است.

به گفته Emmer، دفتر او گزارش‌هایی دریافت کرده است مبنی بر اینکه گری جنسلر، رئیس SEC به FTX و مدیرعامل آن کمک می‌کند تا انحصار نظارتی در فضای رمزنگاری را به دست آورند.

پیش از ورشکستگی، FTX مستقر در باهاما با بایننس به عنوان بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان مرتبط بود. “جالب است. گری گنسلر در میان گزارش هایی که به دفتر من رسیده است مبنی بر اینکه او به سام بانکمن فرید و FTX کمک می کند تا از طریق خلاءها برای به دست آوردن انحصار نظارتی کار کنند، به رسانه ها مراجعه می کند. این نماینده مجلس هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود ارائه نکرده است، اما می گوید، دفتر او در حال بررسی موضوع است.

“ما در حال بررسی آن هستیم.”

ایمر پس از مصاحبه جنسلر در Squawk Box CNBC که در آن درباره سقوط صرافی FTX و بازوی تجاری آن، Alameda Research، اظهار نظر کرد، این خبر را در توییتر اعلام کرد.

این یک دنیای بسیار بهم پیوسته در ارزهای دیجیتال با چندین بازیکن متمرکز در وسط است، و یکی از آن بازیکنان متمرکز ترکیبی سمی از عدم افشا، پول مشتری، اهرم بالا، یعنی. وام، و سپس تلاش برای سرمایه گذاری زمانی که بازارها بسیار مشتریان به نظر می رسد پول خود را از دست داده اند، او اعتراض کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.