منو سایت

تغییرات مهم در مورد توکن Gala در Valax

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تغییرات مهم در مورد توکن Gala در Valax

در اطراف لبه های ایجاد شده در ارتباط با توکن گالاتیم pNetwork بیانیه ای شامل تصمیمات خود را در روز شنبه 5 نوامبر برابر با 14 نوامبر منتشر کرد. (ارتباط دادن)

پس از شایعات و اخبار در مورد جشن هک پلتفرم هوشمند چین فراگیر شد، تیم Token Gala نارضایتی خود را در توییتر اعلام کرد و هرگونه هک این شبکه را تکذیب کرد. با این حال، رویدادهای اخیر باعث شده است که توکن pGALA (توکن گالا زنجیره هوشمند) نسبت یک به یک خود را با توکن اتریوم از دست بدهد.

به نظر می رسد داستان از 3 نوامبر (12 نوامبر) آغاز شده باشد، در آن زمان تیم pNetwork متوجه یک مشکل امنیتی در قرارداد هوشمند این توکن در پلتفرم چینی هوشمند شد، اما به جای اعلام عمومی، این موضوع را به صورت خصوصی در میان گذاشتند. تنها دو صرافی بین المللی به اشتراک گذاشته شده است.

این موضوع زمانی داغ شد که صرافی بایننس اعلام کرد که توکن pGALA را از لیست ارزهای تجاری خود حذف می کند، زیرا یکی از کاربران آن موفق به ایجاد دو میلیارد دلار توکن pGALA شد. تخفیف شدید در گالا هر دو در شبکه های بایننس و اتریوم.

تغییرات مهم در مورد توکن Gala در Valax
کاهش ارزش توکن گالا در بازار جهانی

بسیاری از کاربران فکر می کردند که این نشانه هک است، اما تیم pNetwork در توییتی اعلام کرد که برای محافظت از کاربران در برابر حملات خارجی ناشی از این باگ امنیتی، تیم 28.4 میلیارد توکن pGALA، استخر بسیار مایع Gala Pancake را ایجاد کرد. مبادله برای محافظت از سرمایه کاربران در صورتی که این مبلغ مجدداً با ارز BNB محاسبه شود. علاوه بر این، این تیم اعلام کرد که تمام توکن‌های موجود در پلتفرم اتریوم ایمن هستند.

راه حل تیم تاکنون ایجاد یک توکن جدید است که بتواند یک بار دیگر با GALA به مقدار یک به یک برگردد و این توکن ها به آدرس هایی اختصاص داده می شوند که قبل از هک تعادل داشتند. علاوه بر این، pNetwork تصمیم گرفت BNB را برای کاربرانی که پس از این مشکل امنیتی صاحب Gala در پلتفرم Smart Chain شدند، منتشر کند. بدین ترتیب به ازای هر توکن گالا بر روی پلتفرم زنجیره هوشمند، 0.00000109 ارز رمزنگاری شده BNB (معادل 130 ریال بر حسب قیمت فعلی) به بازار عرضه می شود.

لذا با توجه به اقدامات جهانی pNetwork به نکات زیر توجه فرمایید:

بازار گالا فعلی (گالا مبتنی بر چین هوشمند) در والکس فردا دوشنبه 16 نوامبر در ساعت 10 صبح تعطیل می شود و نام این بازار به پاگالا قدیمی تغییر می کند. پس از بسته شدن بازار، دارندگان فقط می توانند این توکن را تا ساعت 11:30 همان روز برداشت کنند دوشنبه 25 آبان 1401وجود خواهد داشت و پس از آن خروج از شبکه چین هوشمند امکان پذیر نخواهد بود.

عکس های لحظه ای زمان Valax:

عکس اول: ساعت 23:15 پنجشنبه 12 نوامبر (زمان وقوع حادثه)

عکس دوم: 10:00 صبح دوشنبه 16 نوامبر (زمان توقف در بازار قدیمی پی گالا در والکز)

عکس فوری سوم: ساعت 11:30 صبح روز دوشنبه 25 آبان

شرط یک

طبق تصمیم و اعلام pNetwork، کاربرانی که قبل از بروز مشکل امنیتی مالک این توکن بودند، مالک توکن جدید P Gala خواهند بود. اگر موجودی فعلی شما کمتر از موجودی در اسنپ شات اول باشد، توکن های P-Gala جدید برابر با موجودی در اسنپ شات سوم دریافت خواهید کرد و اگر موجودی فعلی شما بیشتر باشد، P-Gala جدید برابر با موجودی در عکس فوری دریافت خواهید کرد. اولین عکس فوری

حالت دو

با کاربرانی که موجودی گالا در پلتفرم Smart Chain مربوط به بروز مسائل امنیتی است، در صورت ایردراپ، 0.00000109 ارز دیجیتال BNB (معادل ایردراپ شبکه) یا معادل ریالی آن برای هر گالا تسویه خواهد شد.

توجه داشته باشید:

  • طبق اعلام تیم pNetwork، PiGala قدیمی (Galay مبتنی بر پلتفرم Smart China) فاقد اعتبار بوده و با توجه به اطلاعیه و اخطار قبلی مسئولیت خرید بر عهده کاربر می باشد.
  • تمام تصمیمات بر اساس تصمیمات تیم pNetwork است و اقدامات بر این اساس انجام می شود و بنابراین ممکن است این اقدامات در آینده با توجه به تصمیمات آن تیم تغییر کند.

برای اطلاع از آخرین تغییرات و اقدامات واکس را دنبال کنید.

(1 امتیاز) – 5.5