منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد کل توکن های سوزانده شده از لونا کلاسیک به 26 میلیارد رسیده است

تعداد کل توکن های سوزانده شده از لونا کلاسیک به 26 میلیارد رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعداد کل توکن های سوزانده شده از لونا کلاسیک به 26 میلیارد رسیده است

تعداد کل توکن های سوزانده شده از لونا کلاسیک به 26 میلیارد رسیده است

انجمن کلاسیک لونا (LUNC) چندین ماه پس از فروپاشی شبکه Terra، Luna Classic Token Burn را اجرا کرده است. از آن زمان تاکنون همکاری قابل قبولی با صرافی هایی مانند بایننس در این حرکت صورت گرفته است. بیش از 26 میلیارد توکن تا کنون سوزانده شده است، اما این سوال باقی می ماند که آیا این برای عرضه کلی دارایی دیجیتال قابل توجه است یا خیر.

کمتر از 0.4 درصد عرضه

از آن زمان، توکن سوزی لونا کلاسیک به 26 میلیارد افزایش یافته است. ظاهراً صرافی بایننس در این امر نقش داشته است و در این مرحله بیش از 3 میلیون دلار از لونا کلاسیک سوزانده است. همچنین نشان می دهد که سوزاندن توکن با چه سرعتی از نظر ارزش دلار در حال حرکت است. با این حال، در مقایسه با عرضه کل ارز دیجیتال، شکاف بسیار زیاد است.

با سوزاندن 26.3 میلیارد توکن، حجم کل سوزانده شده تنها 0.38 درصد از کل عرضه دارایی های دیجیتال است. در نهایت، رقم توکن باعث ناچیز بودن سوخت می شود زیرا تأثیر قابل توجهی بر عرضه و بنابراین قیمت لونا کلاسیک در بازار ندارد.

برای اینکه لونا کلاسیک تأثیری بر قیمت داشته باشد، باید سکه های بیشتری با سرعت بیشتری توکن شوند، یعنی صدها میلیارد توکن به جای ده ها میلیارد. بنابراین مقدار قابل توجهی از عرضه از چرخه خارج می شود و کاهش عرضه به معنای افزایش بیشتر ارزش است.

آیا لونا کلاسیک می تواند بهبود یابد؟

برای بسیاری از افراد جامعه، آنها هنوز امیدوارند که Luna Classic بتواند به نحوی ظاهری از شکوه سابق خود را به دست آورد. با این حال، با توجه به اینکه دارایی دیجیتالی که زمانی چند صد میلیون عرضه می‌شد، اکنون در تریلیون‌ها توکن در گردش است، گفتن این کار آسان‌تر از انجام آن است.

توکن کلاسیک سوزی لونا بایننس با سوزاندن میلیاردها توکن به این ابتکار کمک کرد. صرافی رمزارز حتی رویه خود را از یک برنامه ذخیره توکن هفتگی به یک برنامه ذخیره توکن ماهانه تغییر داده است، که بدون شک تأثیر قابل توجهی خواهد داشت زیرا تعداد توکن های سوزانده شده به طور همزمان بیشتر خواهد شد.

انجمن لونا کلاسیک همچنین برای فهرست کردن توکن، از صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase درخواست کرده است. اگر این اتفاق بیفتد، بدون شک ارزش توکن را افزایش می دهد، حتی برای مدت کوتاهی. همراه با سوزاندن نماد ثابت، این می تواند نقطه عطف خوبی برای لونا کلاسیک باشد.

Luna Classic در حال حاضر با قیمت 0.00023 دلار در زمان نگارش این مقاله معامله می شود. این ارز دیجیتال سی و هفتمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 1.55 میلیارد دلار است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.