منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد کاربران فعال پولکادات به میزان قابل توجهی افزایش یافته است

تعداد کاربران فعال پولکادات به میزان قابل توجهی افزایش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعداد کاربران فعال پولکادات به میزان قابل توجهی افزایش یافته است

پولکادات که اغلب به عنوان “بلاک چین بلاک چین” شناخته می شود، شبکه ای است که به کاربران اجازه می دهد بلاک چین خود را بر روی بلاک چین اصلی پولکادات اجرا کنند. این شبکه در روزهای اخیر با وجود شرایط ناخوشایند حاکم بر بازار، شاهد افزایش 300 درصدی تعداد کاربران فعال خود بوده است.

با توجه به Valx و به نقل از Cryptoglobe، داده های پروژه Dot Insights نشان می دهد که تعداد حساب های ایجاد شده در دو هفته گذشته 10 برابر شده است و تعداد کاربران فعال روزانه 300٪ افزایش یافته است. پروژه بینش نقطه تحولات شبکه پولکادات (DOT) و کوساما مانیتورهای (KSM).

نمودار تعداد آدرس‌های جدید (نارنجی) و تعداد آدرس‌های فعال (آبی)
نمودار تعداد آدرس‌های جدید (نارنجی) و تعداد آدرس‌های فعال (آبی)

بلاک چین اصلی Polkadata مدار رله (Relay Chain) نامیده می شود و از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند، اما سایر بلاک چین های متصل به آن می توانند از این قراردادها پشتیبانی کنند. بنابراین انتظار می رود پولکادات به اکوسیستمی متشکل از ارزهای دیجیتال مختلف تبدیل شود که قادر به رقابت با شبکه های دیگر مانند اتریوم و BSC باشد. این اکوسیستم در سال 2020 راه اندازی شد.

ارز دیجیتال دات (DOT) ارز بومی شبکه پولکاداتا است و نقش حاکمیتی دارد. کاربران می توانند در نظرسنجی ها شرکت کنند و با قرار دادن داده های خود مسیر آینده این شبکه را مشخص کنند.