منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت YREN FINANCE: کاهش قیمت با وجود رشد شاخص

تحلیل قیمت YREN FINANCE: کاهش قیمت با وجود رشد شاخص

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل قیمت YREN FINANCE: کاهش قیمت با وجود رشد شاخص

توکن YFI، توکن بومی پلتفرم DeFi Yearn Finance، شاهد افزایش جدیدی در تعداد آدرس‌های فعال منحصر به فرد بر اساس شاخص‌های زنجیره‌ای بوده است.

به گفته Valx و به نقل از ambcrypto، داده ها پیشرفت جدیدی را نشان می دهد. شاخص مصرف سنی توکن ین فاینانس نیز تغییر کرد و در 13 دسامبر افزایش یافت. افزایش ناگهانی این شاخص معمولاً به معنای جابجایی مقدار قابل توجهی از توکن های قدیمی است. تغییر در این اندیکاتور مترادف با تغییر در رفتار دارندگان توکن قدیمی در نظر گرفته می شود.

شاخص عمر کاری
ین شاخص طول عمر

این تغییر در دو معیار ذکر شده پس از اعلام شراکت خود با کیف پول Ledger – یک تولید کننده معروف کیف پول سخت افزاری – و راه اندازی صندوق های سرمایه گذاری Yren در این کیف پول رخ داد. بنابراین، انتقال مقادیر هنگفت ین از دارندگان قدیمی می تواند به واریز این توکن ها به صندوق مذکور باشد.

معمولاً رابطه بین تعداد آدرس های فعال و قیمت آن مثبت است. این بدان معناست که افزایش آدرس های فعال روزانه با افزایش قیمت همراه است. اما ماجرای Yren Finance متفاوت بود. با وجود افزایش شاخص آدرس فعال روزانه، قیمت Yren Finance به طور مداوم در حال کاهش است. قیمت ین فاینانس (YFI) در هفته گذشته 12 درصد کاهش یافته است.

نمودار قیمت YREN و شاخص آدرس فعال یک واگرایی رو به پایین ایجاد کرده اند که ممکن است به کاهش مداوم قیمت منجر شود.

علاوه بر این، تسلط اجتماعی این ارز دیجیتال در همین مدت افزایش یافته است که به نظر می‌رسد ناشی از نگرانی سرمایه‌گذاران است، زیرا هر موج صعودی با افت قیمت همراه بوده است.

تعداد آدرس های فعال روزانه و تسلط اجتماعی Yren Finance
تعداد آدرس های فعال روزانه و تسلط اجتماعی Yren Finance

تجزیه و تحلیل Yren Finance نشان می دهد که این توکن در طول سال گذشته بازده خوبی برای دارندگان خود نداشته است. ضرر 56 درصدی این دارندگان را می توان به خوبی توسط MVRV یک ساله تایید کرد.