منو سایت

تحلیل قیمت بهمن ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل قیمت بهمن ارزینجا مگ

قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته قدرت صعودی خوبی را نشان داده است. این ارز رمزنگاری شده یکی از معدود آلتکوین هایی است که مثبت باقی می ماند، اگرچه اکثر آلت کوین ها در روز گذشته ارزش خود را از دست داده اند. تنها در روز گذشته، بهمن نزدیک به 4 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، هفته گذشته قیمت آن بیش از 16 درصد افزایش یافت.

بسیار مهم است که Avalanche به رقابت صعودی برای عملکرد مثبت قیمت در بازار ادامه دهد. چشم انداز فنی سکه نشان داد که گاوها کنترل کامل بر دارایی دارند. تقاضا برای این به خوبی افزایش یافته است و قدرت خرید همچنان نمودار را بالا می برد. البته هنوز نمی توان احتمال عقب نشینی قیمت ها را رد کرد.

برای AVAX بسیار مهم است که مرز قیمت 19 دلار را بشکند. شکستن این قیمت به افزایش بیشتر کمک خواهد کرد. مقاومت سرسخت بهمن 19.60 دلار است و زمانی که از آن عبور کرد، رسیدن سکه به سطح قیمت 20 دلار آسان خواهد بود.

تحلیل قیمت بهمن

قیمت بهمن

بهمن (AVAX) در زمان نگارش این مقاله با قیمت 19.3 دلار معامله می شود. گاوها برای شکستن مقاومت فوری کوین تلاش می کنند. با انجام این کار، بهمن تحت تاثیر یک روند صعودی در معاملات بعدی قرار می گیرد. شکستن این موانع، AVAX را به مرز 20 دلار خواهد رساند. از سوی دیگر، اگر Aux سطح قیمت فعلی خود را از دست بدهد، ممکن است تا 17 دلار کاهش یابد. زیر قیمت 17 دلار احتمال افت تا 16 دلار وجود دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.