منو سایت

تحلیل قیمت آرزینجا کوساما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل قیمت آرزینجا کوساما

قیمت کوزما (KSM) ممکن است نزدیک به تکمیل روند نزولی پنج موجی خود باشد و پس از آن انتظار می رود که یک رالی تسکین دهنده آغاز شود.

قیمت کوزما از ژوئیه 2022 به زیر خط مقاومت نزولی سقوط کرد. این خط تاکنون باعث 6 رد (نماد قرمز) شده است که آخرین مورد در 30 دسامبر است. آخرین رویارویی با این خط مقاومتی منجر به کاهش رکورد 20.62 دلار در 2 ژانویه شد. هیچ پشتیبانی افقی واضحی زیر قیمت فعلی وجود ندارد. منطقه پشتیبانی اصلی 24.30 دلار بود، اما اکنون شکسته شده است. بنابراین، نزدیک‌ترین ناحیه پشتیبانی بعدی توسط اصلاح فیب بیرونی 1.61 در 15.86 دلار تعریف می‌شود.

در حالی که به نظر می رسد قیمت یک پایین (نمادهای سبز) را تشکیل داده است، این الگو با واگرایی رو به بالا در RSI ترکیب نمی شود. برعکس، RSI زیر 50 است و در حال کاهش است. در نتیجه، تحلیل قیمت کوزما در بازه زمانی روزانه نزولی است. به نوبه خود، این منجر به پیش بینی نزولی قیمت KSM برای ژانویه می شود که نشان می دهد قیمت آتی به زیر 20 دلار می رسد. شکست بالای خط مقاومت نزولی و ناحیه مقاومت 24.30 دلاری این پیش بینی نزولی را باطل می کند.

قیمت کوساما

برنامه روزانه کوزما

تجزیه و تحلیل قیمت کوزما در ماه ژانویه

تجزیه و تحلیل فنی نمودار شش ساعته نشان می دهد که قیمت کوزما در حال تکمیل یک روند نزولی پنج موجی (قرمز) است. اگر چنین است، قیمت در حال حاضر در موج پنج است. شمارش موج فرعی کوتاه‌مدت نشان می‌دهد که قیمت کوزما نیز زیر موج پنج (سیاه) است که به طور بالقوه می‌تواند در 24 ساعت آینده تکمیل شود.

اگر شمارش درست باشد، قیمت Kuzma به 20.95 دلار یا 17.80 دلار کاهش می یابد. اهداف با استفاده از فیب 0.618 یا 1 موج یک و سه (قرمز) یافت می شوند. با این حال، آنچه به دنبال یک روند نزولی پنج موجی می آید، معمولاً یک اصلاح شدید است. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت KSM در نهایت از خط مقاومت نزولی خارج خواهد شد.

تحلیل قیمت کوساما

نمودار کوزاما 6 ساعت

در نتیجه، حرکت قیمت آینده KSM نامشخص است. با این حال، به دلیل اقدام نسبتاً نزولی قیمت کوتاه مدت و اعداد موجی، شکستن زیر 20 دلار محتمل ترین سناریو است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.