منو سایت

تحلیل فلزی ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل فلزی ارزینجا مگ

MATIC مجبور نبود منتظر مجوز بیت کوین و رشد بازار ارزهای دیجیتال باشد. در واقع طبق داده های سایت CoinGecko، این ارز دیجیتال در 30 روز گذشته توانسته 24.3 درصد ارزش خود را افزایش دهد که دقیقاً همان دوره ای است که اکثر ارزهای دیجیتال سعی در ماندن در منطقه سبز داشتند. در زمان انتشار، آلتکوین با قیمت 0.93 دلار معامله می شود و طی هفت روز گذشته 11.9 درصد افزایش یافته است. این دارایی در مدت 14 روز موفق به رشد 17.4 درصدی شد.

تحلیلگران انتظار داشتند که دارایی به بالای 0.92 دلار در تلاش برای آزمایش سطح مقاومت بشکند. همانطور که به نظر می رسد، Metic هنوز پتانسیل کافی برای عبور از سد بحرانی و حفظ سطوح بالاتر قیمت در این نقطه را دارد.

سودآوری برای خریداران Metic

از اواسط جولای سال جاری، توکن بومی شبکه Polygon در محدوده باریکی بین 0.72 تا 1.03 دلار معامله می شود. گاهی اوقات Metic به 0.88 دلار می رسد. در ابتدای این ماه، ارز دیجیتال به منطقه پایین‌تر از محدوده قیمتی خود بازگشت و به گاوها فرصتی داد تا فروشندگان را آزمایش کنند که منجر به سودهای مثبت شد.

قیمت متیک

اگرچه اندیکاتور A/D در چند ماه گذشته عملکرد خوبی نداشته است، اما Metic RSI از 30 تا 70 متغیر بود. این اتفاق افتاد و قیمت را به 0.93 دلار رساند، جایی که یک بلوک نزولی تشکیل شد. گاوها کار بزرگی برای حذف این موضوع انجام داده اند تا روند صعودی را ممکن کنند.

اگر گاوها کنترل خود را از دست بدهند، ارز دیجیتال ممکن است به 0.87 دلار بازگردد. با این حال، این می تواند فرصتی برای خریداران باشد تا سود خوبی به دست آورند زیرا احتمالاً Metic به 1 دلار یا حتی 1.05 دلار باز می گردد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.