منو سایت

تحلیل بیت کوین ارزینجا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بیت کوین ارزینجا

بیت کوین در روز گذشته حرکتی را آغاز کرد و به بالای 17 هزار دلار رسید. این حرکت تا حد زیادی مربوط به کاهش ارزش دلار بود که در نمودار شاخص قیمت دلار (DXY) مشهود بود و در تحلیل قبلی به آن پرداختیم.

تجزیه و تحلیل بیت کوین

نمودار روزانه شاخص قیمت دلار

همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است، این شاخص یک است چهارراه مرگ تکمیل شده است که یک علامت نزولی در نظر گرفته می شود. این نمودار در حال حاضر روند نزولی دارد. اگر شاخص دلار بیشتر سقوط کند، بازار کریپتو ممکن است شاهد رشد بیشتر باشد.

تجزیه و تحلیل بیت کوین در نمودار 4 ساعته

تحلیل قبلی بیان کرد که محدوده 16500 تا 17100 برای بیت کوین حیاتی است. در واقع ما منتظر بودیم تا قیمت از این محدوده خارج شود. بیت کوین دیروز توانست سطح 17100 دلار را بشکند و صبح امروز در آن سطح تثبیت شود. قیمت به سطح مورد نظر پول بازگشته است. که می توان گفت دستور تاییدیه مورد نظر ما را به ما نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل بیت کوین

تجزیه و تحلیل بیت کوین در نمودار 4 ساعته

در حال حاضر، پشتیبانی اصلی برای بیت، سطح 17100 دلار (جعبه آبی) است. شما می توانید با نگه داشتن حد ضرر در زیر این جعبه تا مقاومت اصلی بعدی، یک موقعیت طولانی وارد کنید. محدوده 17500 دلار (جعبه قرمز). در صورت شکست 17500 دلار، بیت کوین ممکن است به قیمت 18000 دلار برسد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.