منو سایت

تحلیل بیت کوین ارزینجا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بیت کوین ارزینجا

تحلیل و بررسی اجمالی وضعیت بازار کریپتو

سال 2022 سال خوبی برای بازار کریپتو و اپراتورهای آن نبود. فروپاشی لونا و موج ورشکستگی های پس از آن، فروپاشی صرافی FTX و Alameda Research همگی دست به دست هم دادند تا سال قرمزی را برای ما رقم بزنند.

با این حال، به نظر می رسد این سال سرد برای برخی پروژه ها چندان بد نبوده است. به عنوان مثال، در یک سال گذشته تا به امروز، توکن Trust Wallet حدود 87 درصد رشد داشته است و ارز دیجیتال GMX، یک توکن صرافی غیرمتمرکز با همین نام، حدود 84 درصد بازده داشته است.

بازار کریپتو

در طرف مقابل، لونا کلاسیک (لونا سابق) بیشترین افت را داشت که تقریباً معادل صد درصد بود. مقام دوم با افت 95 درصدی به سولانا تعلق گرفت.

رمزارز چیست؟

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حدود 16500 دلار معامله می شود. همانطور که در تحلیل قبلی ذکر شد، بیت کوین باید بتواند از محدوده 16500 تا 17000 دلار (محدوده بین جعبه آبی و قرمز) خارج شود تا حرکتی واضح و جهت دار را آغاز کند. .

تجزیه و تحلیل بیت کوین

نمودار روزانه بیت کوین به تتر

اگر به نمودار هفتگی Tether Bitcoin نگاه کنیم، می بینیم که بیت کوین از سال 2019 یک خط روند بلندمدت تشکیل داده است. این خط روند در چندین برخورد (نماد فلش) روند نزولی را معکوس کرده است.

تجزیه و تحلیل بیت کوین

نمودار هفتگی بیت کوین به تتر

قیمت بیت کوین در حال حاضر به لمس این روند بسیار نزدیک است و باید دید در برخورد با آن چه واکنشی نشان خواهد داد. اگر این خط روند نزولی شکسته شود، حمایت اصلی بعدی برای بیت کوین حدود 13000 دلار خواهد بود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)