منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل ارزینجا تجزیه و تحلیل اتریوم لایت کوین

تحلیل ارزینجا تجزیه و تحلیل اتریوم لایت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل ارزینجا تجزیه و تحلیل اتریوم لایت کوین

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، افزایش تعداد انگشت شماری آلتکوین، از جمله پلتفرم پیشرو قرارداد هوشمند اتریوم (ETH) و یکی از رقبای اصلی آن را پیش بینی می کند.

مایکل ون د پاپ، استراتژیست ارزهای دیجیتال، به 643000 دنبال‌کننده توییتر خود می‌گوید که انتظار دارد دومین دارایی بزرگ کریپتو از نظر ارزش بازار به زودی سطح قیمت 1450 دلار را آزمایش کند. او نوشت:

«نظر خوبی در مورد اتریوم! ما انتظار داشتیم در این زمینه تحکیم شود، آن را گرفتیم و مقاومت را زدیم. اگر اتر بتواند سطوح پایین‌تری داشته باشد، فکر می‌کنم محدوده 1450 دلار را آزمایش خواهیم کرد.

خرید ارز دیجیتال

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم در حدود 1270 دلار در نوسان است و در 24 ساعت گذشته 2 درصد افزایش را به ثبت رسانده است.

ون دی پوپ همچنین گفت که قصد داشت در زمانی که حدود 13 دلار بود، در ارز دیجیتال بهمن (AVAX) موقعیت طولانی داشته باشد، اما یک دارایی دیجیتال دیگری را انتخاب کرد. حالا این را می گوید؛ اگر AVAX بتواند محدوده 13.75-14.50 دلار را بشکند، انتظار داشته باشید که محدوده 16-17 دلار را آزمایش کند. او گفت:

من به دنبال قیمتی در حدود 13 دلار در AVAX بودم. وقتی به ارز دیجیتال دیگری رفتم آن را از دست دادم، اما اگر سطح 13.75-14.50 دلار شکسته شود، انتظار دارم قیمت به 16-17 دلار افزایش یابد.

تجزیه و تحلیل ارز دیجیتال

AVAX در زمان نوشتن 13.50 دلار هزینه دارد.

Van de Pope تحلیل خود را با Litecoin (LTC) به پایان می‌رساند و می‌گوید که قیمت این دارایی به عوامل مختلفی از جمله نشست آتی فدرال رزرو و شاخص‌های تورمی مانند شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) و شاخص قیمت تولیدکننده بستگی دارد. PPI ) ، آنجاست. این تحلیلگر می گوید که قیمت 76 دلاری LTC می تواند قیمت آن را بالاتر ببرد.

ما صبورانه منتظر ورود 71 یا 65 دلار هستیم، اما شک داریم که این اتفاق بیفتد (احتمالاً بسته به تصمیم فدرال رزرو، CPI و PPI). به طور کلی، من به این سناریوها نگاه می کنم و انتظار دارم که ادامه پیدا کنند. در دوره های زمانی پایین تر؛ 76 دلار یک محرک بالقوه است.

فروش ارز دیجیتال

LTC در زمان نگارش این مقاله با قیمت 76.4 دلار معامله می شود.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.