منو سایت

تحلیل ارزینجا اتریوم اتریوم (ETH)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل ارزینجا اتریوم اتریوم (ETH)

به نظر می رسد سال 2023 سال بهتری برای بازار ارزهای دیجیتال باشد. زیرا به قول معروف: «سال خوب در بهار پیدا می شود». دیشب قیمت بیت کوین یک حرکت صعودی را آغاز کرد و باعث شد آلت کوین ها نیز از این روند پیروی کنند. در نتیجه، ارزش بازار ارز دیجیتال از 808 میلیارد دیروز به 820 میلیارد رسید.

بیشترین رشد و کاهش

بیشترین افزایش قیمت در سولانا است. طی چند روز گذشته، با روند رواج یک میم کوین به نام BONK در این شبکه، توجه به SOL معطوف شد که این ارز دیجیتال را به بالای 10 دلار رساند. از سوی دیگر، ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، نسبت به آینده سولانا ابراز امیدواری کرد که می تواند دلیل دیگری برای افزایش قیمت این ارز دیجیتال باشد. بیشترین کاهش مربوط به ارز دیجیتال صرافی متمرکز OkEx بود، یعنی. OKB که هفته گذشته رشد دو رقمی را ثبت کرد.

تجزیه و تحلیل اتریوم در نمودار 4 ساعته

تجزیه و تحلیل اتریوم

تجزیه و تحلیل اتریوم در نمودار 4 ساعته

اتریوم از 22 نوامبر (فلش سبز) یک خط روند صعودی تشکیل داده است. می توان گفت که اتریوم نیز یک الگوی مثلثی تشکیل داده است. اگر به این الگو به صورت مثلثی نگاه کنیم، می‌توان انتظار داشت که قیمت به روند نزولی ادامه دهد. زیرا الگوهای مثلثی الگوهای ادامه ای هستند. اما اگر قیمت از حد مطلوب خارج شود، آن مدل عملاً نامعتبر است.

با بررسی دقیق تر، می بینیم که یک الگوی مثلث کوچکتر نیز در نمودار شکل گرفته است (مثلث با رنگ سبز مشخص شده است). قیمت از این مثلث با یک شمعدان با بدنه سبز سبز و سطح حساس مشخص شده توسط جعبه قرمز، محدوده 1230 دلار، از این مثلث خارج شد. انتظار می رود قیمت به این سطح بازگردد و سپس به سمت هدف 1310 دلار حرکت کند. اگر زیر کادر قرمز بیفتد، پیش‌بینی نامعتبر خواهد بود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.