منو سایت

تحلیل آرزینجا شیبا اینو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل آرزینجا شیبا اینو

بیش از یک سال از شیبا اینو می گذرد [SHIB] به بالاترین حد خود رسیده است و با این حال نهنگ‌های این توکن از عملکرد ضعیف ناراضی هستند. شواهد این وفاداری تزلزل ناپذیر دوباره دیده شد زیرا یکی از نهنگ های برتر، سبا، 2.8 تریلیون توکن جمع آوری کرد. بر اساس داده های EtraScan، با در نظر گرفتن ارزش SHIB در زمان انتشار مقاله، ارزش این توکن ها 26.12 میلیارد دلار برآورد شده است. شایان ذکر است که این نهنگ خاص برای خرید SHIB در مقادیر زیاد “مشهور” است. با نگاهی دقیق به کیف پول او مشخص شد که این نهنگ بین 9 تا 10 نوامبر حدود 2.3 میلیون دلار SHIB جمع آوری کرده است. پس از این عملیات، SHIB نشان داد که هنوز در وضعیت بدی قرار دارد زیرا توانسته در 24 ساعت گذشته تنها 1.57 درصد افزایش داشته باشد.

بر اساس نمودار روزانه، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نشان داد که SHIB پتانسیل بازگشت صعودی پایدار را دارد.

قیمت شیبا اینو

این به دلیل موقعیت نزدیک EMA (خط آبی در نمودار MACD) از 12 به 26 است. با این حال، نقاط قوت فروشندگان (نارنجی) و خریداران (آبی) کمتر از میانگین (صفر) بود. نمودار بالا نشان می دهد که هر دو میانگین در حال حرکت به سمت قلمرو مثبت هستند. بنابراین، فرصتی برای برگشت به سمت صعودی وجود داشت، به خصوص که قدرت خریداران کمی بالاتر از فروشندگان بود. شاخص حجم متعادل (OBV) به منطقه صعودی نزدیک می شد. بنابراین، افزایش بیشتر در این نمودار می تواند به معنای افزایش فشار خرید باشد.

تحلیل چنین شبا

در چنین شرایطی شیبا دچار افت شدید «جریان مبادلاتی» شد. بر اساس داده های احساسی، ورودی ارز در ابتدا به 223 میلیارد در 8 دسامبر افزایش یافت. اما در زمان انتشار مقاله به 25.16 میلیارد کاهش یافت.

از این داده ها، می توان دریافت که سرمایه گذاران Shiba Ino از دامپینگ توکن منصرف شده اند. در نتیجه فشار فروش کاهش یافته است. از سوی دیگر میزان خروج ارز به 17.74 میلیارد کاهش یافت. از آنجایی که این عدد کاهش یافته است، می توان نتیجه گرفت که فشار خرید نیز استثنایی نیست. بنابراین، SHIB احتمالاً در منطقه 0.000009 دلار باقی خواهد ماند.

تجزیه و تحلیل شیبا اینو

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.