منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیلگر بلومبرگ: روند فعلی بیت کوین با سال 2018 یک تفاوت اساسی دارد

تحلیلگر بلومبرگ: روند فعلی بیت کوین با سال 2018 یک تفاوت اساسی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیلگر بلومبرگ: روند فعلی بیت کوین با سال 2018 یک تفاوت اساسی دارد

تحلیلگر بلومبرگ: روند فعلی بیت کوین یک تفاوت اساسی با سال 2018 دارد – ارز دیجیتال

مایک مک گلون، تحلیلگر ارشد بلومبرگ، گفت که آستانه قیمت بیت کوین ممکن است به همان شکلی باشد که قبل از شروع بازار صعودی در سال 2019 مشاهده می شد، اما روند فعلی اساساً با آن دوره متفاوت است.

به گزارش کوین تلگراف، مک گلون اخیراً در مصاحبه ای با اسکات ملکر گفته است که برخلاف سال 2018 که موسسات مالی تأثیرگذار بر اقتصاد جهانی مانند بانک فدرال رزرو آمریکا، نرخ بهره بانکی را کاهش دادند، این بار آنها نرخ بهره را افزایش داده و انقباضی انجام می دهند. سیاست های پولی.

او در این باره گفت:

در آن زمان (2018)، بانک مرکزی ایالات متحده قبلاً شروع به کاهش نرخ بهره بانکی کرده بود، بیت کوین قیمت پایین خود را حفظ کرد و شروع به رشد کرد تا اینکه در سال 2019 اتفاق افتاد (اشاره به همه گیری ویروس کرونا). سراسر دنیا). با این حال، اکنون آنها نرخ های بهره را با نرخ قابل توجهی افزایش می دهند و با در نظر گرفتن این موضوع، نمی توانید در مورد آینده هر کدام از این بازارها خیلی هیجان زده شوید. کمی به بازار زمان بدهید. من فکر می کنم چشم انداز بلندمدت بیت کوین واقعا صعودی است.

تحلیلگر بلومبرگ: روند فعلی بیت کوین با سال 2018 یک تفاوت اساسی دارد
مقایسه قیمت بیت کوین و تغییرات در شاخص آتی صندوق های فدرال.

مک گلون با اشاره به شرایط چالش برانگیز اقتصادی در سراسر جهان و افزایش مداوم نرخ بهره بانکی، هشدار داد که ممکن است بیت کوین رشد قیمتی را که او برای آن در کوتاه مدت پیش بینی می کند، مشاهده نکند.

او می گوید این احتمال وجود دارد که شاخص بورس نزدک (Nasdaq) به زیر میانگین متحرک 200 روزه خود برسد و این رویداد احتمالی را نشانه ای می داند که شروع روند صعودی نهایی بیت کوین نزدیک نیست.

تحلیلگر بلومبرگ می گوید:

همچنان شاهد خروج نقدینگی از بازار و از شاخص سهام نزدک هستیم [به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود] اگر کاهش یابد، سایر بازارها نیز سقوط خواهند کرد و بیت کوین یکی از آنها خواهد بود. من هنوز فکر می کنم که بازار نزولی ادامه خواهد داشت و به همین دلیل این دیدگاه ها را دارم.

او افزود:

من هنوز فکر می کنم که ما در میانه بزرگترین بازنشانی اقتصادی زندگی خود هستیم. ما رویدادی مانند همه‌گیری ویروس کرونا داشتیم که هر صد سال یک بار اتفاق می‌افتد، ما در حال تجربه یک جنگ تاریخی در اروپا هستیم و یک تغییر تاریخی در رهبری سیاسی چین داریم.

اطلس ارزدیجیتال

چیزی پیدا نشده است.