منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیلگر برجسته رمزارز: قیمت لایت کوین می تواند چهار برابر شود

تحلیلگر برجسته رمزارز: قیمت لایت کوین می تواند چهار برابر شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیلگر برجسته رمزارز: قیمت لایت کوین می تواند چهار برابر شود

یک تحلیلگر معروف بازار ارزهای دیجیتال از احتمال تداوم افزایش قیمت لایت کوین خبر داد. او معتقد است که این ارز دیجیتال حتی می تواند با افزایش 400 درصدی قیمت از سقف قیمت قبلی خود عبور کند و زمینه رالی صعودی آلت کوین ها در آینده باشد. قیمت این ارز دیجیتال در روزهای اخیر افزایش قابل توجهی داشته است.

به گزارش Valx و به نقل از cryptoglobe، یک تحلیلگر با نام مستعار DonAlt به 440000 دنبال کننده خود در کانال ویدیویی یوتیوب خود درباره پیش بینی خود مبنی بر افزایش قیمت لایت کوین به 160 تا 200 دلار گفت. وی همچنین افزود که رسیدن به حداکثر قیمت تاریخی (حدود 400 دلار) غیرممکن نیست. وی در این خصوص گفت:

من در محدوده 160 تا 200 دلار فکر می کنم. با 300 تا 400 دلار چیزها برای من جالب خواهد بود. من می توانم تصور کنم که این اقدام قیمت باعث افزایش قیمت جدید می شود. این [کوین] در بازار صعودی فعالیت چندانی از خود نشان نداد و اکنون نمودار به شکلی است که این امکان را فراهم می کند.

این تحلیلگر پیش بینی می کند که لایت کوین در آینده نزدیک ظاهر خواهد شد عملکرد بهتر نسبت به سایر آلتکوین ها – در هنگام صعود بیشتر رشد می کند و در پاییز کمتر کاهش می یابد. او لایت کوین معامله می کرد خوب با امکان سود بالا من میدانستم

لایت کوین در سال 2011 به عنوان فورک بیت کوین راه اندازی شد. هزینه تراکنش های همتا به همتا در این شبکه ناچیز است. این ارز دیجیتال با وجود شباهت های زیادی که با بیت کوین دارد، از جهاتی با آن نیز متفاوت است. برخی از تفاوت‌های آن عبارتند از: زمان تأیید بلوک کوتاه‌تر، هزینه‌های کمتر و حداکثر تعداد 84 میلیون شماره.

این ارز رمزنگاری شده توسط یک مهندس سابق گوگل ساخته شده است. چارلی لی (چارلی لی)، ایجاد شد. او از لایت کوین به عنوان نسخه ساده شده بیت کوین یاد کرد. از زمان فروپاشی FTX، عملکرد قیمتی این ارز بهتر از سایر ارزها بوده است.

برخی دیگر از تحلیلگران با ارزیابی افزایش قیمت اخیر این سکه، آن را تکمیل دوره انباشت بلندمدت این ارز قبل از وقوع نصف می دانند.

یک تحلیلگر دیگر با نام مستعار Caleo، به دنبال کنندگان خود گفت که افزایش اخیر قیمت های LTC واقعی به نظر می رسد، زیرا افزایش قیمت سکه مدت هاست به تعویق افتاده است. مطابق با کالوئهالگوی قیمت لایت کوین شامل دوره های طولانی کاهش قیمت آهسته و به دنبال آن افزایش های سریع و قابل توجه است.

مانند بیت کوین، لایت کوین نیز رویدادهایی به نام هالوینگ دارد که در آن پاداش استخراج کنندگان برای بلاک های استخراج شده به نصف کاهش می یابد. رویداد بعدی نصف کردن لایت کوین قرار است در آگوست 2023 برگزار شود که طی آن پاداش بلاک از 12.5 لایت کوین به 6.25 کاهش می یابد. رویدادهای نصف شدن صعودی در نظر گرفته می شوند زیرا سطح عرضه را به نصف کاهش می دهند.

در زمان نگارش مقاله، قیمت لایت کوین 77.8 دلار است. حداکثر قیمت تاریخی این ارز 400 دلار بود که در آوریل 2021 به آن رسید.