منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

رویدادهای صنعت کریپتو در سال 2022 برای ماینرهای بیت کوین مطلوب نبود. آنها کاهش قابل توجهی را تجربه کردند که درآمد آنها را به شدت کاهش داد. بر اساس گزارش‌های منتشر شده قبلی، چند ماه گذشته فصل فروش ماینرها بوده است. با اتفاقات ناامید کننده بیشتری که پشت سرمان است، آینده روشن تر به نظر می رسد.

در طول زمستان کریپتو در ماه های می و ژوئن، استخراج کنندگان بیت کوین ضررهایی را ثبت کردند. گزارشی در مورد جریان خالص ماینرها نشان داد که این روند ناخوشایند است. داده‌های جدید نشان می‌دهد که آگوست چهارمین ماه متوالی جریان منفی برای ماینرها بود.

طبق آخرین گزارش CryptoCompare، آوریل تنها ماهی است که ماینرهای بیت کوین در سال جاری به سود خود رسیده اند. این گزارش اشاره می کند که معدنچیان مجبور شدند برای جبران هزینه های عملیاتی فروش خود را از ماه اوت آغاز کنند. این نشان داد که خروجی خالص ماینرها به 21.3 هزار بیت کوین رسیده است.

ماینرها برخی از روند صعودی اندک بیت کوین را در ماه های اخیر کاهش داده اند و جایگاه خود را حفظ کرده اند. در نتیجه، آنها توانستند با وجود بحران های فراوان در طول سال که به نظر ریشه های عمیقی داشت، مقداری سود جمع آوری کنند. ماینرها فاش کردند که در طول روند صعودی سال 2021 سود بیشتری ثبت کردند. اما بازار نزولی کریپتو در سال 2022 تقریباً هر چیزی را که انباشته بودند از بین برد. آنها با اندک یا بدون توکن به فعالیت خود ادامه می دهند.

بهبود در عملکرد شبکه بیت کوین

با وجود کاهش آمار ماینرها، فعالیت شبکه بیت کوین در حال بهبود است. CryptoCompare گزارش داد که حجم تراکنش بیت کوین با 10.5 درصد افزایش به 2.39 تریلیون دلار رسیده است. همچنین تعداد معاملات به 7.82 میلیون رسید که نشان دهنده افزایش 1.80 درصدی است. همچنین افزایش 4.47 درصدی آدرس های فعال به 916 هزار رسید. تعداد آدرس های جدید به 395 هزار رسید که رشد 2.10 درصدی را نشان می دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.