منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

گزارشی که توسط CoinDesk به نقل از منابع ناشناس منتشر شده، نشان می‌دهد که صرافی ارزهای دیجیتال FTX ممکن است دارایی‌های حراج شده پلتفرم ارز دیجیتال Voyager را خریداری کند.

FTX در صدر لیست خریداران Voyager قرار دارد

به نظر می رسد Crypto Exchange FTX علاقه خود را به Voyager تجدید کرده است و ممکن است دوباره به این معامله ادامه دهد. گزارشی که توسط CoinDesk به نقل از منابع ناشناس منتشر شده است، نشان می‌دهد که این صرافی می‌تواند پیشتاز به دست آوردن دارایی‌های مزایده‌شده پلتفرم مشکل‌دار وام‌دهی ارز دیجیتال Voyager باشد. پیش از این گزارش شده بود که FTX پیشنهاد خرید دارایی های Voyager را داده بود، اما این شرکت پیشنهاد FTX را رد کرد.

گزارش CoinDesk به نقل از یک فرد آشنا با این موضوع اضافه کرد که صرافی FTX و Wave Financial، یک شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال، دو رقیب قوی برای خرید دارایی های Voyager هستند. با این حال، هیچ تایید رسمی از طرف های درگیر وجود ندارد. به عنوان بخشی از فرآیند بازسازی، دارایی های وویجر قرار بود به حراج گذاشته شود که در 13 سپتامبر برگزار شد. این گزارش همچنین نشان می‌دهد که چگونه پیشنهاد FTX از Wave Financial بالاتر بوده است.

وویجر اکنون به لیست چندین پلتفرم وام‌دهنده رمزنگاری آسیب‌دیده ملحق شده است که تسلیم حمله زمستانی کریپتو شده‌اند. این پلتفرم در ماه می به دلیل شرایط سخت بازار، عملیات خود، به ویژه سپرده ها و برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد. از آن زمان، این پلتفرم چندین روند قانونی را برای بازسازی ساختار مالی خود طی کرده است. وویجر همچنین وکلای بازسازی را برای پیگیری تقسیم عادلانه دارایی ها استخدام کرده بود و اخیراً برای جبران خسارت طلبکاران خود، حراجی را برای فروش دارایی های خود برگزار کرده بود.

لازم به ذکر است که Voyager قبلاً معامله پیشنهادی FTX را رد کرده بود و اضافه کرد که پیشنهاد این صرافی “کمترین” در بین سایر پیشنهادهایی بود که قبلاً این پلتفرم دریافت کرده بود. وویجر همچنین نحوه دریافت پیشنهادات معتبر از 88 طرف علاقه مند را فاش کرد. این پلتفرم هنوز به طور رسمی جزئیات مزایده و پیشنهاد برنده را اعلام نکرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.