منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

آرتور هیز، مدیرعامل سابق صرافی بیت مکس، معتقد است که سرمایه‌گذاران باید نمودار انتشار اتریوم را زیر نظر داشته باشند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، انتظار می رود گردش سکه اتریوم پس از ارتقاء ادغام بین -0.5٪ و -4.5٪ کاهش یابد. کاهش در انتشار خالص روزانه، کمیاب ارز دیجیتال را افزایش می دهد، بنابراین به طور بالقوه قیمت آن را افزایش می دهد.

یک سال پیش، اتریوم اولین روز کاهش تورم خود را از زمان هارد فورک لندن تجربه کرد. جورین تایمر، مدیر ارشد مالی جهانی در Fidelity Investments، خاطرنشان کرد که اتریوم پاداش بالایی در «نسبت هزینه به شبکه» (برخلاف بیت کوین) ندارد. با این حال، این ممکن است پس از ادغام تغییر کند و اتریوم کمیاب تر شود.

برخی از کاربران توییتر تحلیل هیز را رد کردند و ادعا کردند که نمودار قیمت تنها نموداری است که واقعاً مهم است. با وجود اجرای موفقیت آمیز ارتقای Merge، قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته نزدیک به 9 درصد کاهش یافته است. ارتقای مورد انتظار سرانجام به یک رویداد “خبر فروش” تبدیل شد. همچنین، بازار سهام در روز پنجشنبه دوباره سقوط کرد و بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را کاهش داد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.