منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

پس از ادغام اتریوم، Dogecoin اکنون پس از بیت کوین به عنوان بزرگترین ارز دیجیتال اثبات کار در رتبه دوم قرار دارد. ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) پس از ارتقای اثبات سهام شبکه اتریوم در 15 سپتامبر، اکنون رسماً دومین ارز دیجیتال بزرگ اثبات کار (PoW) از نظر ارزش بازار است.

بیت کوین (BTC)، البته، مایل ها جلوتر از Dogecoin با ارزش بازار 7.83 میلیارد دلار باقی می ماند، اگرچه memecoin که به خوبی دنبال می شود، هنوز به راحتی از ارز دیجیتال اثبات مفهوم اتریوم کلاسیک (4.69 میلیارد دلار ارزش بازار) در رتبه سوم جلوتر است. لایت کوین (با ارزش بازار 4.01 میلیارد دلار) و مونرو (با ارزش بازار 2.65 میلیارد دلار) جلوتر هستند.

دوج کوین

به نظر می رسد افراد زیادی از این موضوع هیجان زده شده اند و صحبت های مختلفی در این باره وجود دارد. یکی از طرفداران DogeCoin از ظهور Doge برای تبدیل شدن به دومین ارز دیجیتال اثبات کار ناباور است و می‌گوید: «چه کسی فکر می‌کرد این اتفاق بیفتد. تبریک می‌گویم”. اما همه آن را دوست نداشتند. در پاسخ به توییتی درباره این خبر، یکی از کاربران توییتر پرسید که چگونه مردم می‌توانند صنعت کریپتو را با استفاده از میم سکه اینقدر جدی بگیرند و بر لزوم حذف “سکه‌های بی‌فایده” از دامنه عمومی تاکید کرد.

اما با توجه به حساب رسمی توییتر ETHPoW که در حال حاضر 13.64 دلار قیمت دارد، Dogecoin ممکن است به زودی خود را در رقابت با ETHPoW بیابد زیرا زنجیره ضد فورک اتریوم به استخراج ادامه می‌دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.