منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

یکی از بزرگترین معامله‌گران ارزهای دیجیتال، GCR (GiganticRebirth) در توییتر خود اعلام کرد که دیگر به فکر کوتاه کردن لونا و خروج از موقعیت خود با قیمت 2.50 دلار نیست.

کمی قبل از توییت او در 14 سپتامبر، قیمت ترا از 2.23 دلار در بایننس به حدود 3 دلار کاهش یافت. پس از افزایش شدید، قیمت Terra همچنان بیش از 30 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

پیش بینی قیمت جدید لونا؟

GCR همچنین اعلام نکرده است که آرزوی لونا را داشته یا حتی موقعیت مکانی دارد.

با توجه به سوابق او، می توان انتظار داشت که او هنوز چشم انداز صعودی نسبت به قیمت لونا نداشته باشد و صرفاً انتظار افزایش کوتاه مدت قیمت را دارد، بنابراین معامله اهرمی را باز نمی کند.

نمودار قیمت Terra LUNA (چپ) در مقابل نمودار قیمت Terra Classic LUNC (راست) ژوئن - سپتامبر 2022.

نمودار قیمت لونا (چپ) در مقابل نمودار قیمت لونا کلاسیک (راست) ژوئن – سپتامبر 2022

GCR معروف بود که لونا اصلی را اوایل سال جاری قبل از سقوط، کوتاه کرد و سقوط آن را به دلیل رقابت با سایر استیبل کوین‌های الگوریتمی و «پاک شدن» آن پیش‌بینی کرد.

Gigantic Rebirth یک شرط 10 میلیون دلاری در مقابل Do Kwan برای کاهش قیمت Luna برنده شد، که معامله گر ارزهای دیجیتال لونا را در آن زمان “طرح پونزی” نامید.

Gigantic Rebirth همچنان کاهش قیمت لونا کلاسیک را پیش‌بینی می‌کند و بار دیگر آن را در حساب توییتر GCRClassic دیگر خود «سطل زباله» می‌خواند.

امروز، Gigantic Rebirth در توییتی فاش کرد که موقعیت کوتاه خود در Luna Classic تقریباً 4.4 میلیون دلار در سود محقق نشده افزایش یافته است. او در 9 سپتامبر آن شورت را با قیمت 0.00042 دلار باز کرد و “لونا دوباره می میرد، دست من” را پست کرد.

این یک اشاره کنایه آمیز به توییت مارس دو کوان، مدیرعامل سابق آزمایشگاه های Terraform بود که “به دست من DAI خواهد مرد.”

این هفته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه دادستان های کره جنوبی حکم بازداشت دو کوون را صادر کرده اند که منجر به فروش بالاتر در هر دو ارز دیجیتال شده است.