منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

کوین بیس برای مقررات ارز دیجیتال آماده می شود

برای اولین بار، صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس (Coinbase) روز چهارشنبه اعلام کرد که به‌روزرسانی‌های سیاسی مرتبط را از طریق اپلیکیشن خود به کاربران نمایش می‌دهد.

مدیران کوین بیس این مانور را به عنوان وسیله ای برای برقراری ارتباط با دیدگاه های سیاستمداران با نفوذی که طرفدار بیت کوین و دارایی های دیجیتال هستند، اعلام کردند. قوانین نظارتی نیز از طریق این ابزار به اطلاع کاربران خواهد رسید.

از طریق ساختاری شبیه به کانال خبری، کاربران اکنون می‌توانند برای دیدن اینکه قانون‌گذاران مختلف در مورد دارایی‌های دیجیتال چگونه فکر می‌کنند، حرکت کنند. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل این شرکت در توییتی نوشت: در نهایت، صرافی امیدوار است به کاندیداهای طرفدار رمزارزها کمک کند تا کمک های مالی ارزهای دیجیتال را بپذیرند.

کاربران همچنین می توانند برای رای دادن ثبت نام کنند و اطلاعات مربوط به رویدادهای محلی مرتبط با رمزنگاری را از طریق برنامه بیابند. آرمسترانگ گفت که در آینده، این شرکت قصد دارد موضوعات سیاسی مرتبط را در سطح جهانی ترکیب کند، و همچنین داده‌های نظرسنجی در مورد نامزدهای نامزد انتخاباتی و مقامات منتخب فعلی را تجزیه و تحلیل کند.

آرمسترانگ گفت که برخی از داده ها توسط یک سازمان تحت حمایت کوین بیس منتشر خواهد شد. این سازمان CryptoActionNetwork نام دارد.

این ویژگی‌ها با علاقه فزاینده به سیاست ارزهای دیجیتال همراه است. رهبران ارزهای دیجیتال در تلاش هستند تا برای مقررات آتی، تیم‌های سیاست‌گذاری و انطباق آن‌ها با این تغییرات آماده شوند.

کوین بیس اخیراً یک طرح دعوی حقوقی فدرال ایالات متحده علیه دفتر کنترل دارایی های خارجی در مورد تحریم هایی که به طور ناگهانی بر سرویس اختلاط رمزنگاری TornadoCash اعمال شد، تأمین مالی کرد. صرافی همچنین در میانه نبردهای نظارتی خود است زیرا نگرانی ها در مورد طبقه بندی توکن ها همچنان در حال افزایش است.

آرمسترانگ گفت: «حمایت از ارزهای دیجیتال برای ماموریت ما برای افزایش آزادی اقتصادی در جهان حیاتی است و کوین بیس به سهم خود در این امر کمک خواهد کرد». اما جامعه کریپتو بسیار بزرگتر از کوین بیس است – امیدوارم همه ما بتوانیم برای تعامل با رهبران منتخب و اجرای سیاست های معقول گرد هم آییم.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.