منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

سوزاندن توکن شیبا و قیمت آن

میم Coin Shiba که در حال حاضر به خاطر کمپین سوزاندن توکن خود مورد توجه قرار گرفته است، در روز دوشنبه به بالاترین میزان خود در سوزاندن توکن رسید. شیبا اینو در 24 ساعت گذشته نزدیک به 200 میلیون توکن سوزانده است. بر اساس داده های SHIB Burn، میزان سوزاندن توکن های شیبا در یک روز حدود 3000 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، بیشتر توکن‌هایی که به کیف پول توکن سوزی شیبا اینو ارسال می‌شوند از حساب‌های فردی نهنگ هستند. این ابتکار سوزان از ابتدای این ماه بسیار بالا بوده است. بیش از 500 میلیون توکن در هفته اول از گردش خارج شد. با این سرعت، سوزاندن توکن می تواند در عرض چند روز به 5000٪ برسد.

سرمایه گذاری نهنگ شیبا

حتی با افزایش نرخ سوزاندن توکن شیبا اینو، نهنگ ها سرمایه گذاری زیادی روی این ارز دیجیتال انجام می دهند. آخر هفته گذشته، دو نهنگ موقعیت هایی به ارزش میلیون ها دلار در اکوسیستم شیبا اینو باز کردند.

اولی 702 میلیارد سکه شیبا را با قیمتی نزدیک به 8.7 میلیون دلار خریداری کرد. بر اساس داده های Atlasscan، نهنگ دیگری در اولین تراکنش خود 541 میلیارد توکن به ارزش حدود 7 میلیون دلار خریداری کرد. با این حال، جدیدترین نهنگ در شیبا اینو ناشناس باقی مانده است که یکی از مزایای مالی عدم تمرکز است.

تاثیر سوزاندن توکن بر قیمت

با افزایش تعداد توکن های سوزانده شده در پروتکل شیبا اینو، آیا این موضوع تاثیر مثبتی بر قیمت توکن های شیبا خواهد داشت؟ این سوال بسیاری از سرمایه گذاران است زیرا روزانه چندین میلیون توکن شیبا سوزانده می شود.

شیبا در حال حاضر با قیمت 0.0001233 دلار معامله می شود که دیروز برای مدت کوتاهی به 0.00001198 دلار کاهش یافت. این ارز دیجیتال در بحبوحه بازار خرس کریپتو بسیار خوب عمل می کند و در یک سال حدود 93 درصد افزایش یافته است. این قیمت تا پایان اکتبر 2021 به بالاترین سطح تاریخ 0.00004217 دلار رسید. مشخص نیست که آیا افزایش سوزاندن توکن شیبا را به اوج خود در اکتبر 2021 نزدیک می کند یا خیر.

رایت اخیر توکن Sheba، پروتکل MemeCoin را به هدف خود برای سوزاندن تریلیون ها توکن نزدیک می کند. این بخشی جدایی ناپذیر از راه اندازی مورد انتظار Shiba Swap 2 و Shibarium Layer 2 خواهد بود.

توسعه دهندگان Shiba Inu دائماً به دنبال گزینه های نوآورانه برای ذخیره توکن هستند.

در نهایت، شیبا هنوز چالش های زیادی را در روزهای آینده برای افزایش قیمت دارد. افزایش تورم، همراه با انتشار گزارش شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) و جلسه کمیته بازار آزاد فدرال در هفته آینده نیز بخشی از آن است. در واقع ممکن است قیمت شیبا در روزهای آینده به دلیل حجم زیاد سکه های سوخته کاهش یابد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.