تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

مروری بر بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال

بیت کوین تغییر چندانی نداشت، در حالی که بیشتر ده ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار افزایش یافتند، و کل سرمایه بازار کریپتوها در معاملات صبح زود در آسیا از یک تریلیون دلار فراتر رفت. اتر و کاردانو پس از کاهش نگرانی‌های مربوط به تورم ایالات متحده در روز چهارشنبه منجر به افزایش سود شدند.

براساس داده‌های CoinMarketCap، بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته 0.3 درصد افزایش یافت و به 20241 دلار در ساعت 8 صبح در هنگ کنگ معامله شد، در حالی که اتریوم با 3.8 درصد افزایش به 1634 دلار رسید.

اتریوم کلاسیک، شبکه ای که اتریوم در سال 2016 از آن جدا شد، 11.3 درصد افزایش یافت و به 39.32 دلار رسید. ظهور اتریوم کلاسیک و اتریوم در حالی اتفاق می‌افتد که انتظار می‌رود اتریوم در این هفته یک “ادغام” را تکمیل کند، که انتظار می‌رود مصرف انرژی را کاهش دهد و سرعت تراکنش در شبکه را بهبود بخشد.
Cardano با 3.8 درصد افزایش به 0.48 دلار رسید، در حالی که Solana با 3.2 درصد افزایش به 34.09 دلار رسید. ارزش کل بازار پس از سقوط به زیر این نقطه در بیشتر روز چهارشنبه با 1.4 درصد افزایش به بیش از 1 تریلیون دلار رسید.
سهام ایالات متحده نیز پس از کاهش شدید روز چهارشنبه افزایش یافت. میانگین صنعتی داوجونز 0.1 درصد رشد کرد، S&P 500 سه دهم درصد رشد کرد، در حالی که نزدک 0.7 درصد رشد کرد.

بازارها در روز چهارشنبه پس از اینکه شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده در ماه آگوست، معیار اصلی تورم، 0.1 درصد به صورت ماهانه افزایش یافت، پایین تر بودند، در حالی که بازار انتظار کاهش داشت.
نگرانی‌هایی مطرح شد که فدرال رزرو ایالات متحده می‌تواند نرخ‌ها را بیش از 75 واحد پایه مورد انتظار در 20 تا 21 سپتامبر افزایش دهد، با اجماع 35 درصدی بازار برای افزایش 1 درصدی، که بزرگترین افزایش در 40 سال گذشته است. با این حال، طبق داده های گروه CME، این احتمال از آن زمان به 24٪ کاهش یافته است.
رویداد بزرگ اقتصادی بعدی برای بازارهای پریشان سهام، داده های خرده فروشی ایالات متحده است که اواخر امروز منتشر می شود. نرخ بهره آمریکا در حال حاضر بین 2.25 تا 2.5 درصد است.