منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

با وجود رکود بازار، نهادها و سرمایه گذاران خطرپذیر به سمت ارزهای دیجیتال هجوم آورده اند

در یکی از بزرگ‌ترین حرکت‌های اخیر در فضای کریپتو، غول سرمایه‌گذاری خطرپذیر Northzone مستقر در لندن، یک میلیارد یورو (حدود یک میلیارد دلار) جمع‌آوری کرده است تا صندوقی را تشکیل دهد که بر روی ارزهای دیجیتال و استارت‌آپ‌های فین‌تک تمرکز خواهد کرد.

این شرکت که قبلاً در شرکت‌هایی مانند Spotify و Klarna و استارت‌آپ‌های Web3 و DeFi مانند Sunscreen، Gro و Magic Labs سرمایه‌گذاری کرده بود، قصد دارد از مرحله اولیه تا عرضه اولیه به شرکت‌ها کمک مالی کند.

شریک Northzone Wendy Xiao Shadek گفت که این صندوق صنعت دارایی دیجیتال را به عنوان “بخش اصلی” خود برای آنها در نظر می گیرد. او افزود: «ما یک طرز فکر عالی برای بنیانگذاران نسل بعدی داریم تا دسته بندی های کاملاً جدیدی را نیز تعریف کنند.

تاریخچه رمزنگاری Fidelity

منابع می گویند که Fidelity Investments، یکی از برجسته ترین کارگزاران سهام ایالات متحده، در حال بررسی اجازه دادن به سرمایه گذاران فردی برای تجارت بیت کوین است. هنوز هیچ اطلاعیه رسمی برای مشتریان اعلام نشده است، اما Fidelity قصد دارد این سرویس را در بیش از 34.3 میلیون حساب کارگزاری خود عرضه کند.

مایک نووگراتز، مدیر عامل بانکداری دیجیتال و پلتفرم خدمات ارز دیجیتال گلکسی دیجیتال، اشاره کرد که Fidelity می تواند در آینده نزدیک به مشتری تبدیل شود.

او در کنفرانس SALT در نیویورک گفت:

پرنده ای به من گفت که فیدلیتی، پرنده کوچکی که در گوش من است، به زودی مشتریان خرده فروشی خود را به ارزهای دیجیتال منتقل خواهد کرد. امیدوارم حق با این پرنده باشد و به همین دلیل شاهد این راهپیمایی نهادی هستیم.»

Fidelity در سال 2018 وارد بیت کوین شد و در سال 2018 به صندوق های تامینی و سرمایه گذاران نهادی خود بازگشت.

JP Mergan & Ownera

جی پی مورگان، به همراه شرکت مدیریت سهام خصوصی LRC Group، مبلغ 20 میلیون دلار برای استارتاپ زیرساخت دارایی توکن شده Ownera جمع آوری کرده است.

Ownera، یک پروتکل منبع باز که از توکن سازی اوراق بهادار در بلاک چین های عمومی یا خصوصی پشتیبانی می کند، هدف آن اتصال پلتفرم های توکن شده و شرکت های مالی سنتی است.

4/5 – (1 امتیاز)