منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بیت کوین تغییر چندانی نکرد، در حالی که اکثر 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار افزایش یافتند و ارزش کل بازار کریپتوها در معاملات صبح زود در آسیا از 1 تریلیون دلار فراتر رفت. اتریوم و کاردانو پس از کاهش روز چهارشنبه به دلیل نگرانی‌های مربوط به تورم ایالات متحده، این رالی را رهبری کردند.
براساس داده‌های CoinMarketGap، بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته 0.3 درصد افزایش یافت و به 20241 دلار در ساعت 8 صبح در هنگ کنگ معامله شد، در حالی که اتریوم (ETH) با 3.8 درصد افزایش به 1634 دلار رسید. آمریکا رسیده است.
اتریوم کلاسیک (ETC)، شبکه ای که ETH در سال 2016 از آن جدا شد، با 11.3 درصد افزایش به 39.32 دلار رسید. افزایش ETC و ETH در حالی اتفاق می‌افتد که انتظار می‌رود اتریوم امروز یک “ادغام” را تکمیل کند، که انتظار می‌رود مصرف انرژی را کاهش دهد و سرعت تراکنش در شبکه را بهبود بخشد.

Cardano با 3.8 درصد افزایش به 0.48 دلار رسید، در حالی که Solana با 3.2 درصد افزایش به 34.09 دلار رسید. ارزش کل بازار پس از سقوط به زیر این نقطه در روز چهارشنبه با 1.4 درصد افزایش به بیش از 1 تریلیون دلار رسید.

سهام ایالات متحده نیز پس از کاهش شدید روز چهارشنبه افزایش یافت. داو جونز 0.1 درصد رشد کرد، S&P 500 حدود 0.3 درصد رشد کرد، در حالی که نزدک 0.7 درصد رشد کرد. بازارها در روز چهارشنبه پس از انتشار شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده در ماه اوت کاهش یافتند. این شاخص معیاری اساسی برای سنجش تورم است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.