منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

یک دادگاه کره جنوبی چهار ماه پس از فروپاشی اکوسیستم Terra – با نشانه طبیعی Luna و استیبل کوین الگوریتمی آن TerraUSD – که در مجموع 40 میلیارد دلار ارزش داشت، حکم بازداشت دو کوان، مدیر عامل آزمایشگاه Terraform را صادر کرد.

چوسان ایلبو، یک روزنامه کره جنوبی، اولین بار این خبر را گزارش کرد. بر اساس این گزارش، این حکم توسط تیم تحقیقات مشترک جرایم اوراق بهادار دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول (به ریاست مدیر دان سونگ هان) و بخش دوم تحقیقات مالی (به ریاست دادستان ارشد چای هی من) صادر شده است. بر اساس این گزارش، گمان می‌رود کوان در حال حاضر در سنگاپور زندگی می‌کند و حکم بازداشت برای نیکلاس پلاتیاس، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Traform و یکی دیگر از کارمندان، هان مو، صادر شده است. آنها متهم به تخلفات بازار سرمایه هستند. در این گزارش همچنین آمده است که این حکم یک سال اعتبار دارد و دادستان ها امیدوارند با اینترپل در انجام این دستگیری ها همکاری کنند.

TerraUSD که سومین استیبل کوین بزرگ از نظر انتشار بود، به شدت از قیمت هدف 1 دلاری خود در اواسط می افت کرد. در تلاشی دیوانه‌وار برای تثبیت مجدد دلار، میلیاردها بیت کوین توسط بنیاد لونا فروخته شد، در حالی که مقادیر بی‌سابقه ارز بومی Terra، لونا، بی‌فایده منتشر شد. قیمت Luna و TerraUSD – همچنین به عنوان UST شناخته می شود – تقریبا به صفر کاهش یافت. Terra دو بار بلاک چین خود را به حالت تعلیق درآورد و سرمایه گذاران متحمل ضررهای سنگین شدند.

در ماه‌های پس از نابودی UST و Luna، Du Quan طرحی جسورانه برای بازیابی اکوسیستم Terra با نسخه جدیدی از ارز اصلی خود اجرا کرد. در اواسط آگوست، او مصاحبه‌ای انجام داد و در آن ادعا کرد که بازرسان کره جنوبی که در حال بررسی سقوط Terra هستند، تلاشی برای تماس با او نکرده‌اند، علی‌رغم گزارش‌هایی مبنی بر حمله بازرسان به صرافی‌های رمزنگاری کره جنوبی در حین تحقیق در Terra.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.