منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

همزمان با آماده شدن برای حذف توکن ها از فهرست در 19 سپتامبر، Hobby صرافی رمزارز نیز خدمات سپرده گذاری هفت توکن متمرکز بر حریم خصوصی را به دلیل نگرانی های نظارتی به حالت تعلیق درآورده است. رمزهای حریم خصوصی، ارزهای دیجیتالی هستند که با پنهان کردن منبع رمزگذاری در شبکه خود، ناشناس بودن را حفظ می کنند. در واقع تعیین اینکه چه کسی چه چیزی را برای چه کسی ارسال کرده است دشوار است. اگرچه این ارزهای رمزپایه در میان برخی از علاقه مندان به رمزارز بسیار محبوب هستند، اما به دلیل پوشش بالقوه برای تراکنش های مجرمانه نیز مورد انتقاد قرار گرفته اند.

Monero نوعی ارز دیجیتال است که حریم خصوصی را حفظ می کند و شعار آن “یک ارز دیجیتال خصوصی و غیرمتمرکز است که امور مالی شما را خصوصی و امن نگه می دارد.” با توجه به CoinMarketCap، این دارایی بالاترین ارزش بازار را در بین هفت توکن حفظ حریم خصوصی دارد. اکنون این ارزهای دیجیتال باید از لیست سرگرمی ها حذف شوند. شش توکن حریم خصوصی دیگر که باید حذف شوند عبارتند از Dash، Decred، Firo، Verge، ZCash و Horizon. Hubei در این اطلاعیه گفت که آنها تجارت این توکن ها را از 6 سپتامبر به حالت تعلیق درآورده اند.

شرکت چینی Hubei به دنبال ورود به کشورهای بیشتری در سطح جهان پس از ممنوعیت رمزنگاری در چین در سال گذشته است. اما به دلیل الزامات انطباق محلی با برخی موانع از سوی تنظیم کننده های محلی در مالزی، تایلند و سنگاپور مواجه شده است. هابی همچنین به دنبال فروش بیشتر سهام خود است.
رگولاتورها در سراسر جهان برای ناشناس ماندن در رمزنگاری فشار می آورند. یکی از جدیدترین پیشرفت‌ها در آگوست سال جاری رخ داد، زمانی که وزارت خزانه‌داری آمریکا مشتریان آمریکایی را از استفاده از TornadoCache منع کرد، پروتکلی که می‌تواند آثار تراکنش‌های اتریوم را پنهان کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.